Foto a video na svadbu, 3. 8. 2019, Nitra a okolie

Dobrý deň. Hľadáme fotografa poprípade foto/video na svadbu (za rozumnú cenu). Termín svadby je 3. 8. 2019 (Nitra). Viete mi niekoho doporučiť? Ďakujeme.
Odpovedať
Profilova fotka
@domkaaa viac na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, Dominika, píšem vám správu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si náš web, kde nájdete portfólio aj cenník 😉 Nitra je na skok 😊
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
:)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, nase sluzby su zatial na tento termin dostupne. Rad poslem individualnu cenovu ponuku na vyziadanie. Prajem prijemne svadobne planovanie Marek
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Tento termin mam zatial dostupny. Pokojne nahliadnite do mojho portfolia. V pripade zaujmu rad poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@domkaaa ahojte, tento termin mam este volny, pozrite si moju pracu, ak sa bude páčiť, velmi rád poslem cennik na vyžiadanie. Tomas
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Rad Vam nafotim Vasu svadbu. Na cene sa urcite dohodneme, aby ste boli spokojni.
Odpovedať
@domkaaa ahoj, nam robil fotky Martin Cintula-creative photography z Nitry. Nechceli sme ziadne strojené portréty, len prirodzené fotky z hostiny do 1.00 a sobáša. Bol mimoriadne profesionalny, skúsený a dodal nám vyše 1000 neretušovaných fotiek, tak ako sme sa vopred dohodli. Cena bola úžastná na to, koľko skveeeelých momentov stihol zachytiť za celù noc! Vrelo odporùčame!
Odpovedať
Profilova fotka
@rajnicov "neretusovanych" myslite "neupravenych"?
Odpovedať
@photostancik áno, môj manžel tiež fotí a priali sme si tzv. raw fotky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@rajnicov dakujem za odpoved. pre vasu informaciu a aj pre informaciu ostatnych neviest - ziadny profesional nedava z ruk neupravene zabery a uz vobec nie dokonca digitalny negativ, cize RAW. ak to nejaky fotograf robi (a bohuzial robia to viaceri), ide o velmi neprofesionalne spravanie, ktorym svojmu klientovi dava jasny odkaz - "nevazim si teba a ani svoju pracu"... verim, ze vy ste boli s fotkami spokojna a takuto "ustretovost" hodnotite velmi pozitivne, no veci sa maju tak, ako som pisal vyssie.
Odpovedať
Profilova fotka
@rajnicov Pekný deň,požiadať len o ,,surové-nespracované,, zábery ste mohli len preto,lebo Váš manžel je fotograf a sa v tom vyzná... Určite by som to neodporúčal bežnej neveste,tá predsa potrebuje hotový finálny produkt. A i cena je preto nižšia,lebo to celé potom spracoval v vlastnej réžii X hodín Váš manžel. ;-)
Odpovedať
@photostancik ako som spomìnala môj manžel fotí tiež na profesionalnej úrovni, čiže išlo o vzájomnú dohodu. Služby iných fotografov sme práve z dôvodu, ktorý ste uviedli odmietli ! Pán fotograf nám maximálne vyšiel v ústrety a práve preto by sme si niekoho ako vy za dodávateľa nevybrali...
Odpovedať
Profilova fotka
...namaluj mi portret, ale iba kontury, ja si zvysok obrazu vyfarbim sam.... respektujem, ze niekto ma podobnu poziadavku a ze aj najde niekoho, kto ju vyplni. nie je to vsak normalne a nie je to ani profesionalne. @rajnicov je prirodzene, ze mna by ste si za dodavatela nevybrali - ja si svoju pracu vazim a nedovolil by som si ziadnemu klientovi odovzdat polovicny produkt. zo svadby odovzdavam cca 400-600 fotografii a kazda jedna je osobitne upravena a odovzdana ako hotovy produkt, za ktory sa dokazem hocikedy postavit a ktory ma reprezentuje. RAW neodovzdavam a ani ziadny iny fotograf, ktoreho poznam. a poznam ich dost. nechcem, aby si ma niekto objednal preto, lebo som maximalne ochotny a znesiem neveste modre z neba. chcem, aby si ma nevesta objednala preto, lebo je presvedcena, ze moja praca je pre nu ta prava.
Odpovedať
Profilova fotka
@photostancik tiez suhlasim, su tu dve protichodne veci a to profesionalna praca vs nedokoncene fotografie (RAW) ... Nakolko odovzdat nedokoncenu pracu je neprofesionalne. Chapem, ze v dnesnej dobe je pretlak fotografov a aj to je cesta ako ziskat klienta (vyhoviet mu vo vsetkom, ale tadial cesta nevedie, potom je to len o peniazoch!!!). Dalsia vec a to je skor rada pre buduce nevesty. 1000 fotografii odovzdat myslim, ze nie je problem pre svadobneho fotografa ale pozor, odovzdat 1000 spickovych a nie podobnych fotografii je ale ina zalezitost. Bud kvantita alebo kvalita, oboje sa vzajomne vylucuje. Nakolko je fotografia nemeratelna, tak kazdy bude mat svoju pravdu...
Odpovedať
@photostancik neviem na čom je tu postavená vaša "reklama". Pre mňa mal náš fotograf maximálne profesionálny prístup a vrelo ho odporúčam. Bude ho mať na svadbe aj sestra v 2020. Neviem o čo Vám tu ide, ale asi veľa práce nemáte, keď máte čas tu vypisovať litánie o vašom profesionalizme..
Odpovedať
Profilova fotka
@rajnicov 1. moja reklama je postavena na tom, ze sa nevestam nepodlizujem, ale hovorim im pravdu. 2. tak ako viaceri na tomto fore, aj vy mate problem citat s porozumenim. pretoze ja vobec nepisem o mojom profesionalizme. pisem o neprofesionalizme, ktory vy povazujete za normalny. 3. mam vela prace a jednou z mojich pracovnych povinnosti je aj vyuzivanie jedinej vyhody, ktoru tato stranka poskytuje. a tou je forum, kde mozem prezentovat svoje nazory a skusenosti. tymto sposobom ziskavam nevesty, ktore sa mi nasledne ozyvaju, pretoze hladaju niekoho, kto nezapada do davu. cize, ak vam tu vypisujem "litanie", nie su primarne urcene vam, hoci ste v nich oslovena. su urcene v prvom rade tym nevestam, ktore citaju forum a hladaju informacie. pisanie „litanii“ je teda sucastou mojej prace. vopred upozornujem, ze bod 5 tohto prispevku, nie je urceny vam, text urceny vam konci v bode 4. bod 5 nemusite vobec citat, je urceny nevestam vseobecne. 4. snaha vysvetlit vam osobne, preco je neprofesionalne odovzdat RAW, je uplne marna. to je akoby som vam mal vysvetlit, preco nie je vhodne sparat sa v restauracii v nose. proste bud to chapete alebo nechapete.... som si vsak isty, ze moju snahu a vysvetlenia pochopia aspon niektore nevesty a pomoze im to pri vybere svojho fotografa. 5. este k teme profesionality. profesionalov je tu velmi malo a sam o sebe by som netvrdil, ze som stopercentny profesional. v mojej praci a aj v praci velkeho mnozstva fotografov sa najde vela detailov, ktore nie su profesionalne a ktore sa daju zlepsit. byt profesionalom je totiz tak komplexna zmes cinnosti, ze je velmi tazke vsetky naroky na profesionalnu pracu splnit. vo vacsine pripadov vsak ide o detaily, ktore nikto nevidi a nikdy si ich nevsimne. vsetci ich pred zakaznikom zakryvame a aj sa nam to dari, takze male profesionalne preslapy nevesta nepociti. je vsak rozdiel medzi malymi preslapmi a velkymi prusermi. malym preslapom je, ak si zabudnem nabit jednu z nahradnych baterii a musim pocas dna hladat miesto, kde to vyriesim. velkym pruserom je, ak mi nevadi, ze odovzdam polovicnu pracu. odovzdat neveste RAW je ako stiahnut si pocas prveho tanca gate. nerobi sa to a nikoho by ani nemalo napadnut to ziadat. tak ako nikoho nenapadne sparat sa v restauracii v nose.
Odpovedať
Profilova fotka
Tradičné riešenie diskusie na tomto fóre. Keď dôjdu argumenty, začnú sa útoky typu - asi máte málo práce, načo tu vypisujete, o primitívne príspevky nestojím - (píšem vlastné skúsenosti). Pritom sa iba skúsený profesionál snaží prezentovať svoj pohľad a poradiť možno aj iným nevestám, ktoré čítajú fórum resp. riešia podobnú situáciu. Nesúhlasím úplne so všetkým čo píšu kolegovia či nevesty, to ma ale neoprávňuje na znevažovanie ich názorov iba preto, že sa môžem skryť za anonymný nick. Inak čo som si všimol tak kreativita neviest (neviem či v snahe ušetriť alebo líšiť sa) často prevyšuje kreativitu poskytovateľov služieb.
Odpovedať
@tonobalucha ja som odporučila profesionála, na čo mi ide druhý profesional vysvetľovať, že takýto "profesionalizmus" nie je hodný odporùčania? Možno sú tu práve nevesty, ktoré hľadajù presne to čo sme hľadali my a našli sme to !! Ale niekto nemá čo robiť iba sedieť na fore a kritizovať niekoho odporúčania tak to takto dopadne...
Odpovedať
Profilova fotka
@domkaaa Pekný večer, rozprúdila sa tu diskusia za Váš dopyt,inak už ste našli svojho dodávateľa ? Ja som Vám ponuku neposlal,lebo som obsadený,len som reagoval všeobecne v odporúčaní . Myslím,že netreba diskusiu eskalovať,je jasné,že v SR si rozne v rodinách pomáhame..., tak je to i v foto službách. Surový foto materiál nie je ale finálny produkt,a musí to potom niekto i následne spracovať.V drvivej vačšine je to Váš fotograf -pokiaľ nemáte v rodine ,,svojho,, šikovného človeka. ;-) Štandardom ale je ,aby nevesty dostali na USB všetko finálne ,,tip-top,, od svojho svadobného fotografa. Je to predsa jeho práca a kreativita :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?