Fotograf 06.06.2020 TRENČÍN

Dobry den, hladam fotografa z Trencina a blizkeho okolia na termin 06.06.2020 na civilny sobas + foto mladomanzelov a rodiny. Za kazdu ponuku budem vdacna🙏🏼
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. V prípade záujmu cenník viem poslať súkromne do správy. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
prijemny dobry den :) termín mám voľný ... posielam ponuku do internej pošty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tento termín sa nám uvoľnil, do TN je to na skok :-) V prípade záujmu nás kontaktujte
Odpovedať
Profilova fotka
@tenessi04
Odpovedať
Profilova fotka
@tenessi04 pekný večer prajem, tento termín sa mi uvoľnil. Pokiaľ Vás zaujme moja práca, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@tenessi04 Váš termín sa mi nedávno uvolnil. Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám voľný. Skúste sa pozrieť na moju stránku, kde nájdete všetky potrebné informácie. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať, som Vám plne k dispozícii. S pozdravom a prianím pekného dňa Peter Školník - skolnikphotography
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný
Odpovedať
Profilova fotka
@tenessi04 Dobry vecer, tiez sa mi dany termin uvolnil a tak Vam mozem ponuknut moje sluzby - viac info o foteni si pozrite na mojom webe
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?