Fotograf, 17.11.2018, Žilinský kraj

7. nov 201812

Hľadáme fotografa na svadbu 17.11.2018, ktorý vie zachytiť emócie a vie sa hrať s farbami, aby bol záber dokonalý. Ďakujeme!

• @jivr  Milá budúca nevestička, ak Vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať. Termín Vašej svadby mam voľný 🙂

Be happy 😉
    0905469973

• dobrý deň ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila termín máme ešte voľný

• Sponzor fóra
  • Dobry den, pisal som vam aj do spravy, ale napisem kusok aj sem, lebo mozno to bude citat aj ina nevesta.

Nariadenie o GDPR trochu skomplikovalo zverejnovanie fotkek s naozajstnymi emociami, lebo ludia sa zvacsa hanbia na verejnosti ukazat to ze napr. otec nevesty pri obrade plakal, alebo sa zenichovi leskli oci od dojatia, deti sa tesili z bubliniek atd. Takze napr. na mojej webke uvidite fotky len take, na ktore som dostal suhlas, co uplne nemusi vystihovat vasu predstavu o emotivnosti.

Priznam sa ze neviem ako sa toto da riesit, asi len tak ze pri stretnuti s fotografom vam neverejne posle, alebo ukaze aj nejake inejeho svadby a nezverejnene fotky, ale aj to je podla mna uz na hranici nejakej profesionalnej etiky.

• Dobry den. Strucne info som Vam poslal do IP. 🙂

• Dobrý deň.
    Termín mám voľný, bližšie informácie Vám posielam do IP.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň. My prevádzkujeme fotobúdky a radi by sme zfotobúdkovali aj Vašu svadbu. Máme pekné rekvizity, pozadia a pripravíme vám aj grafické spracovanie na mieru s Vašimi menami, dátumom svadby a podobne. Ostane Vám na pamiatku pekná kniha hostí a svadobčania si odnesú domov veselé fotky. Viac na labudka.sk a telefonicky. Do fotobudkovania.

• @fotobudkalabudka
    Dobry den, viete mi poslať cenovú ponuku?
    Ďakujem.

• Dobrý deň, termín mám voľný a ceny prijateľné. Môžete si pozrieť moju prácu tu alebo na fb.
    S pozdravom Michaela.

• Dobrý, termín mám voľný, rád Vám ponúknem svoje služby!

• @michelled_photography  Dobry den, dakujem, ale fotografa uz mam zajednaneho, to sa tu ohlasil pan s fotobudkou, tak sa prispevok aktualizoval.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ELLIWED
    Hlohovec
    .
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.