Fotograf 18.4.2015 BA

24. mar 20156

Ahojte, hladame fotografa (najlepsie ktory priamo spolupracuje s kameramanom) na svadbu v Bratislave 18.4.2015. Pojde o malu svadbu od rannych priprav do 20:00 . Idealne ak fotograf ma kontakt aj na kameramana . Prosim ponuky na email novorkova.petra@gmail.com

PS: hlavna je cena 😎

• @jeepers  Dobrý deň, do IP a na mail som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• @jeepers  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Veľmi rád Vám odpoviem na Vaše otázky, kedykoľvek ma kontaktujte. Pozrite si aj naše web stránky 🙂

• Sponzor fóra
  • @jeepers  ahoj, pôsobím v TT a termín mám voľný, ak sa fotky budú páčiť velmi rád pošlem viac info.

• @jeepers  Dobrý deň, ak by Vás zaujala moja práca rád ponúknem svoje služby 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu.
    Z úctou Peter Mrázik

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov