Fotograf, 6.7.2019, Sabinov a okolie

28. nov 201816

Hľadám fotografa na 6.7.2019, svadba bude v Sabinove (PO kraj). Svadobné fotenie by sme chceli mať v iný deň, prípadne ak mi viete poradiť nejakého spoľahlivého budem rada. Prípadne poprosím portfólio a ceny do správy. 🙂 Vďaka

• @mymusska Pekný večer, posielam Vám správu 🙂 Ďakujem, Milan

• Dobrý deň ... termín mám voľný ... posielam ponuku do IP

• Sme tu pre Vás!

• Sponzor fóra
  • @mymusska  Dobrý deň, veľmi rád budem Vašim fotografom a vytvorím pre Vás fotografie. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na mojej stránke. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin

• @mymusska  Milá budúca nevestička, ak Vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať. Termín Vašej svadby mam voľný 🙂

Be happy 😉
    0905469973

• ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás

• Dobrý deň.
    Váš termín mám voľný.
    Bližšie informácie Vám píšem do IP. 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @mymusska poslal som Vám IP🙂

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše foto alebo video služby.
    V prípade, že Vás zaujala naša tvorba rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň. My prevádzkujeme fotobúdky a radi by sme zfotobúdkovali aj Vašu svadbu. Máme pekné rekvizity, pozadia a pripravíme vám aj grafické spracovanie na mieru s Vašimi menami, dátumom svadby a podobne. Ostane Vám na pamiatku pekná kniha hostí a svadobčania si odnesú domov veselé fotky. Viac na labudka.sk a telefonicky. Do fotobudkovania.

• Dobrý večer prajem, toto je moja malá ukážka mojej tvorby ak budete mať záujem, termín mám voľný v prípade záujmu ma kontaktuje, rád Vám odpoviem na Vaše otázky.

S pozdravom

Tomáš Zelinka

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sme tu pre Vás!

• Sponzor fóra
  • My sme mali petru smidovu. Úžasná fotografka

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    * autentické FOTO a VIDEO spomienky *
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov