Fotograf 9.6.2028

2. okt 2017120

Dobry den, poradte mi dobreho fotografa, ktory by bol ochotny fotit na svadbe 9.6.2018 v kastiely Jasenica , ale zase nie za neprimeranu cenu.za vase rady dakujem

• @veranika1  dobrý, termín voľný, balíček aj priamo na váš rozpočet 😉

• @veranika1  Skúste pozrieť aj môj web.

• @veranika1  Venujte výberu fotografa dôkladnú pozornosť. Nezameriavajte sa na gýč a pózy, na ktorých nie ste vy. Myslite na to, že svadba je v prvom rade o vás dvoch a hľadajte takých fotografov, ktorí vašu lásku dokážu dostať do fotiek. Sladké štylizované princeznovské pózy tvoria iba malú časť toho, čo fotograf odovzdáva a bez problémov ich zvládne väčšina fotografov. No porozmýšľajte, či Vám je jedno, ako bude vyzerať zvyšok, pretože práve na tie zdanlivo jednoduché časti dňa potrebujete majstra. Viac píšem do správy.

• Sponzor fóra
  • @veranika1  ahoj , pozrite si moje fotky na webe, ak sa budú páčiť, budem rád o kontaktovanie.

• @veronika1  zdravim, termin mame volny, prosim pozrite nas web, kde mozete najst fotoreporty celych svadieb. v nasej praci kombinujeme reportazny styl a uvolnene, prirodzene vyzerajuce portrety. pre nasich zakaznikov zostavujeme aj luxusne svadobne albumy, ktore vyrozpravaju vas svadobny pribeh 🙂 vase otazky velmi rada zodpoviem. dakujem a zelam prijemne svadobne pripravy 😉

• @veranika1  pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na webe

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Každý fotograf má svoje silné a slabé stránky. Spýtajte jeho alebo jeho bývalých klientov. Z toho čo som už zažil a dočítal sa aj tu na tomto fóre slabými stránkami sú napr. nie sú až takí manažéri času v svadobný deň, pomalé doručenie fotografií, pomalá alebo zlá komunikácia s klientom, zlá orientácia v priestore apod. Trik je zistiť, či rovnováha silných a slabých stránok bude pre vás fungovať. Viac postrehov a rád sa dočítate aj na blogu na mojej webstránke napriklad v článku http://marosmarkovic.sk/preco-mava-svadobny-den-neocakavany-casovy-sklz-ako-tomu-predist/. Viac informacii som vam poslal do spravy.

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje fotografické služby. Pozrite si moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem.
    Martin

• Opravte si prosim datum 11 rokov dopredu je az prilis skoro hladat fotografa 🙂

• @smoulinka979  to je v pohode. stale lepsie, ako ked niektori fotografi reaguju na dopyty z roku 2014 a radostne napisu "NA VAS VELKY DNICEK SME VOLNUCKI..."

• Hups chybicka svadba je 9.6.2018, ale ďakujem že ste ma upozornili. Fotografa sme už našli ďakujeme za ponuky a Váš záujem fotiť náš veľký deň 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Profesionálne fotenie svadieb, interier-exterier, fotenie detí, bookov, modeling atd. Cena dohodou.