Fotograf a kameraman 19.9.2015 Hlohovec

15. apr 201514

viete odporučiť nejakého sikovneho kameramana a fotografa za dobrú cenu?

• Tak ja by som jednoznačne odporučil seba. Som veľmi šikovný 😃 Na mojej stránke sa o tom môžete presvedčiť. Do IP som Vám poslal ponuku.

• @ajka1611  pekný sviatočný večer,poslal som Vám poštu s bližším info 😉

• Ahoj, skús pozrieť moje portfólio. Možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš. 🙂 Pre viac info kľudne píš.

• Sponzor fóra
  • Ahoj @ajka1611  mam volny termin 19.9 pre tvoju svadbu, som fotograf, pozri si moje portfolio, a ak sa ti zapaci, nevahaj ma kontaktovat.

Daniel

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň,
    sme tím ľudí (viď fotografia) zo svadby na Červenom kameni. 🙂 Ponúkame Vám foto - video služby. Spolupracujeme aj s inými firmami a ľuďmi. Ak máte záujem o bližšie info rada Vám odpíšem. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• @ajka1611  Dobrý deň Ajka a Daniel, neviem, či som šikovný fotograf a do akej miery mám dobré ceny. To necham posúdiť na Vás, nakoľko cenník mám transparentný priamo na svojich stránkach. V každom prípade hlásim sa do konkurzu nakoľko Váš termín mám zatiaľ voľný. Fotím po území celej republiky i za jej hranicami. S pozdravom pekných januárových dní a príjemných príprav, Ján Senčák

• @ajka1611  ahoj, pôsobím v TT a Váš termín mám volný, ak sa fotky budu pačiť velmi rad poslem viac info do mailu.

• Rad vam ponuknem moje sluzby 🙂

• Rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie.

• Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu.
    Z úctou Peter Mrázik

• Dobrý večer, velmi radi Vám zdojuemntujeme Váš deň. Ako bonus ponúkame rande fotografovanie grátis.

• Ponúkam svoje služby 😉

• Dobrý deň váš termín mám zatiaľ voľný a rada by som vám ponúkla naše služby , Teraz svadobné fotenie aj s 30% zľavou

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov