Fotograf a kameraman 26.5.2018 TN kraj

24. sep 20178

Ahojte,

hladame fotografa a kameramana na termin svadby 26.5.2018. Svadba bude v Novej Dubnici. Ak viete o niekom s volnym terminom, prosim dajte nam vediet sem alebo do spravy 🙂

Vopred dakujeme

• @luccka_258  Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme rád poskytnem viac info. S pozdravom

• @luccka_258  Skúste pozrieť aj môj web.

• @luccka_258  Vyberajte si fotografa rovnako starostlivo, ako vyberáte, šaty a všetky ostatné doplnky. Nenechajte sa ohúriť úžasnými portrétmi - v niektorých prípadoch vznikli na svadobnom workshope s modelkami a modelmi. Pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, žiadajte od fotografov celé svadby a pozrite si ich niekoľko, aby ste mali istotu, že fotograf má konzistentný štýl a nespravil pekné fotky iba vďaka prostrediu. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Pre video odporúčam PANDORASBOX. Viac informácií posielam v správe.

• Sponzor fóra
  • @luccka_258  

Váš termín mám zatiaľ voľný. Info v správe.

• @luccka_258  ahoj, pozrite moje portfolio na webe, ak sa bude páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.

• @luccka_258  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje fotografické služby. Pozrite si moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ďakujeme veľmi pekne všetkým za ponuky a odporúčania 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Senec
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov