Fotograf a kameraman, 8.2.2020, okres Topoľčany

13. nov 201913

Potrebujem kameramana a fotografa.Svadobné fotenie, obrad, skupinové foto a svadobná hostina do cca 1:00 hod. Prosím aj s cenovými ponukami 😉

• Dobry vecer, termin mame zatial volny a v ponuke nasich sluzieb najdete profesionalnu foto a video produkciu. V pripade, ze sa Vam bude po zhliadnuti pacit nasa tvorba, nevahajte nas kontaktovat. Mozete aktualne vyuzit zvyhodnenu casovo obmedzenu ponuku na foto+video. Viac informacii tak ako aj ukazky nasej tvorby najdete na nasom webe.
    Prajeme prijemne svadobne planovanie
    timFOTOSUCHY

• Dobrý večer, termín máme voľný, prezrite si náš web, kde nájdete cenník aj portfólio 🙂

• Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info.
    S pozdravom

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, termín mám voľný, písal som Vám súkromnú správu

• @olisz  termín mám zatiaľ voľný. Nahliadnite na môj web pre viac info 🙂

• Ako fotograf mám tento termín voľný 🙂

• @olisz
    Ponukam nadcasove fotografie, s emociami. Za sebou mam 250 svadieb skusenosti za 5r.
    Nahliadnite na moj web alebo fb Miqo Cash Photography 😉

• @olisz  pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe

• Pekný večer,posielal som Vám správu ,pozdravujem, Milan

• ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás

• Dobrý deň, @olisz  rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Fotím svadobnú reportáž plnú emócií. Pozrite si moju stránku a zvlášť môj blog, kde nájdete veľa informácií pre nevesty a tiež článkov o tom, ako premýšľam. Veľmi rád budem Vašim fotografom. Keď je moja tvorba to, čo si želáte, kľudne sa pýtajte ďalšie otázky. Ďakujem a prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše služby. 🙂
    V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň. Vaše fotky budú vyzerať dokonale pred našimi fotopozadiami. Sme z Nitry/Trnavy a viete si pozrieť našu ponuku v albumoch.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Pretože Váš príbeh začína práve teraz! Zachytíme Vašu jedinečnú udalosť, aby ste si ju mohli neskôr kedykoľvek pripomenúť…