Fotograf a kameraman, 8.2.2020, okres Topoľčany

Potrebujem kameramana a fotografa.Svadobné fotenie, obrad, skupinové foto a svadobná hostina do cca 1:00 hod. Prosím aj s cenovými ponukami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, termin mame zatial volny a v ponuke nasich sluzieb najdete profesionalnu foto a video produkciu. V pripade, ze sa Vam bude po zhliadnuti pacit nasa tvorba, nevahajte nas kontaktovat. Mozete aktualne vyuzit zvyhodnenu casovo obmedzenu ponuku na foto+video. Viac informacii tak ako aj ukazky nasej tvorby najdete na nasom webe. Prajeme prijemne svadobne planovanie timFOTOSUCHY
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín máme voľný, prezrite si náš web, kde nájdete cenník aj portfólio :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, písal som Vám súkromnú správu
Odpovedať
Profilova fotka
@olisz termín mám zatiaľ voľný. Nahliadnite na môj web pre viac info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ako fotograf mám tento termín voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
@olisz Ponukam nadcasove fotografie, s emociami. Za sebou mam 250 svadieb skusenosti za 5r. Nahliadnite na moj web alebo fb Miqo Cash Photography ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@olisz pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer,posielal som Vám správu ,pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, @olisz rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Fotím svadobnú reportáž plnú emócií. Pozrite si moju stránku a zvlášť môj blog, kde nájdete veľa informácií pre nevesty a tiež článkov o tom, ako premýšľam. Veľmi rád budem Vašim fotografom. Keď je moja tvorba to, čo si želáte, kľudne sa pýtajte ďalšie otázky. Ďakujem a prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň. Vaše fotky budú vyzerať dokonale pred našimi fotopozadiami. Sme z Nitry/Trnavy a viete si pozrieť našu ponuku v albumoch.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?