Fotograf a kameraman na svadbu 05.09.2015 na Liptove? :)

24. mar 20159

Pekný deň, hľadáme kameramana a fotografa na svadbu 05.09.2015 na Liptove, viete nám nejakého/ých odporučiť? ĎAKUJEME 😃

• Zdravim, tento termin mam volny. Pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. S pozdravom

• Dobrý deň som z LM termín je voľný z možnosťou kameramana aj DJ- ja pre ďalšie info a zaujatie mojej tvorby ma prosím informujte na IP pekný večer prajem 🙂

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj www stránky. Veľmi rád Vám odpoviem na Vaše otázky.

• Dobrý deň,
    sme tím ľudí a ponúkame Vám foto a video služby. Organizujeme svadby podľa želaní budúcich novomanželov. 🙂 Pre bližšie informácie ma prosím kontaktujte...
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň, ponúkame Vám naše služby.Ponuku posielame do IP adresy. S pozdravom Martin Kavecký.

• Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný, sme zo Žiliny, takže Liptov je blízko. Našu prácu si môžete pozrieť na webe alebo na FB. Rady budeme súčasťou Vášho svadobného dňa 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @petuska1401
    Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. Svadby fotím po celom Slovensku, cestovné mám zarátané v cene. Pokiaľ sa Vám zapáčia moje fotografie, neváhajte ma kontaktovať. S pozdravom, Ján Senčák

• Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu.
    Z úctou Peter Mrázik

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetky podstatné okamihy, emócie, detaily a nech sa tak každá fotka stane Vašou večnou spomienkou.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov