Fotograf a kameraman na svadbu, 27.9.2019

11. feb 201911

Ahoj, nasa svadba bude 27.9 a hladam dofreho fotografa a kameramana idealne 2v1. Odporucite mi niekoho? Hlohovec, Trnava, Piestany, Sered, Nitra.....????? Dakujeeem 🙂

• @katkamato  dobrý večer,moju ponuku nájdete v správe 🙂

• @katkamato  Ahoj, nahliadnite na môj web pre všetky info a viac mojej tvorby 🙂

• Sponzor fóra
  • @katkamato
    Pekný deň,rád Vám ponúknem Foto i Video služby v zohranej dvojici a výhodnom balíčku ,,2 v 1,,.
    Žilina je predsa na ,,skok,, Viac i na mojom webe,pozdravujem, Milan

• Dobrý deň, bližšie info pošlem v správe. Prajem krásny svadobný deň 🙂

• Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem 🙂

• Dobrý deň,ponúkame vám u nás najžiadanejší balík 2 v 1. Pracujeme dvaja, takže v žiadnom prípade to nie je na jednom človeku. Máme skúseností, sme zohraný tím a máme v tom dlhoročnú prax. Viac vám posielame do
     vašej internej pošty. S pozdravom Martin Kavecký.

• Dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás

• 😉

• Dobrý deň, ak by ste si našli chvíľu čas, moje portfólio môžete vidieť na webe.

Pekný deň prajem,
    Daria Tesar

• @katkamato
    Dobry den,
    pozrite si moju prácu na webe, ak Vás osloví, budem rád ak ma kontaktujete.
    Tomas

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Lucia Bušfyová
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o autentickú umelecko - dokumentárnu fotografiu vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej reportáži.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov