Fotograf a kameraman na svadbu 30.3.2019 v Modre

Hladam fotografa a kameramana ako jeden balik na 30.3.2019 do Modry. Nasa predstava- k dispozicii cca od 15.00 do 24.00. Ozvem sa ak ma zaujme ponuka. Dakujem pekne
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Píšem Vám správu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nelllaaa Pekný deň,rád Vám ponúknem služby fotografa alebo i kameramana v jednom výhodnom balíčku :-) Viac info i na mojom webe , Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@nelllaaa dobrý deň, termín Vašej svadby mám voľný, ponuku som Vám poslala v správe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nelllaaa Dobry den, balik nie som, ale porfolio si mozete pozriet na stranke.
Odpovedať
Profilova fotka
@nelllaaa Dobry den Vam zelam. Nahliadnite na moj web, kde ponukam moje fotosluzby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín 30.3.2019 máme zatiaľ voľný. Špecializujeme sa na reportážne svadobné fotografie a video (krátky film). Každá svadba je pre nás neopakovateľný príbeh, naša úloha je tento príbeh zachytiť :-) Pokiaľ Vás zaujme naša tvorba, rodi Vám pošleme individuálnu cenovú ponuku :-) Prajeme prijemne svadobné plánovanie. Marek a Adam
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Sice len fotim, ale budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem aj cennik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry deň, pošlem Vám cenovu ponuku do správy
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím. Termín mám voľný :) moje portfólio nájdete na profile / webe / instagrame. V prípade záujmu rád poskytnem ďalšie informácie :)
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás ponúkame aj novoročné zľavy
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravým, tiež mám voľno!
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím termín mám voľný, do správy posielam ponuku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@nelllaaa
Odpovedať
Profilova fotka
@nelllaaa pozrite si aj moje portfolio, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer, termín mám voľný. Môžete si pozrieť aj moju tvorbu buď tu alebo na fb stránke Michelle D. Photography. Cenník Vám môžem poslať do správy.
Odpovedať
Profilova fotka
@nelllaaa Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Pozrite si aj referencie na moju prácu a prístup. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?