Fotograf a kameraman na svadbu v Trenčíne, 9.8.2018

2. jan 201921

Hľadám fotografa a kameramana na svadbu v Trenčíne 9.8.2018

• @katka9191  Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info

• Dobrý deň, termín mám voľný, prosím popozerajte moju webstránku, nájdete tam ukážky mojej práce a aj kontaktný formulár 🙂

• @katka9191  Dobrý deň Vám želám. Tento termín Vašej svadby mám voľný. Nech sa páči, viac info a fotiek si môžete pozrieť na mojom webe uvedenom nižšie.

• Sponzor fóra
  • @katka9191  pozrite si aj moje svadobne fotografie, som fotograf z Bánoviec, viac info na webe alebo osobne

• Dobrý deň, ako fotograf som tiež voľný!

• @cepec  myslim ze tato nevesta uz svadbu mala 😂😀😀

• @katka9191  dobrý deň,moju ponuku nájdete v správe 🙂

• @katka9191  Všetky info na mojej stránke.

• Pekný deň, rád Vám ponúknem služby kameramana i fotografa v jednom výhodnom balíčku
    Teda na termín 9.8.2019 🙂 Posielam Vám správu .Viac info i na webe , Pozdravujem, Milan

• Dobrý deň, ponúkam Vám profesionálne služby. NA BALÍK FOTO + VIDEO môžete využiť zvýhodnenú časovo obmedzenú ponuku. Kontaktujte ma prosím v prípade, že Vás zaujala moja tvorba 🙂

• @fintafn 😃 😃 a ozaj, takto to vyzerá keď si ráno neumyjem oči 😃

• @cepec  lenze ona to pomylila a je to fakt 2019, zmiatla aj mna 🙂

• Pekného Silvestra prajem 🙂 🙂 🙂

• @katka9191  Pekný večer prajem, tento termín mám voľný, pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný, viac informácií vám posielam do správy, prípadne si môžete pozrieť na mojom webe 🙂

• Ahojte kočky, pekný Nový rok. Môžete mi doporučit nejakého dobrého fotografa, celkom sa mi páči mbstudio, pán Baricik, ale počula som dobre referencie aj na Koreňa. Doporučte mi niekoho fajn aj čo sa týka spolupráce.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @katka9191  Dobrý deň prajem, termín vašej svadby mám voľný. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať.

• @katka9191  Dobrý deň, ak by vás zaujala moja tvorba budem rád ak sa dohodneme. Viac info mám na profile aj s mojou tvorbou ☺

• Pekný deň 🙂 , termín je zatiaľ u mňa voľný. Pozrite si môj web alebo viac info vám píšem v správe! 🙂

• Ďakujem Všetkým za ponuky, fotografa máme zajednaného 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Pretože Váš príbeh začína práve teraz! Zachytíme Vašu jedinečnú udalosť, aby ste si ju mohli neskôr kedykoľvek pripomenúť…
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov