Fotograf/ kameraman 9.9.2023

Ahojte ☺️ Hladam fotografa a kameramana na našu svadbu 9.9.2023 na Kysuciach. Neviete mi poradiť niekoho za rozumnú cenu ? Ďakujem ☺️
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, posielam malú ukážku 🙂 Viac info Vám pošlem v správe. Prajem príjemné svadobné prípravy 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, Termín mám voľný Pozrite si moj profil , ak sa Vám moja práca páči tak sa kľudne ozvyte. S pozdravom Peter
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme voľný. Pozrite si náš profil a ak sa Vám naša produkcia páči kľudne sa nám ozvite. S pozdravom mtfotovideo
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. Skúste sa pozrieť na môj web, kde nájdete všetky potrebné informácie - a ak by Vás moja práca zaujala neváhajte ma kontaktovať - som Vám plne k dispozícii. S pozdravom a prianím pekného dňa skolnikphotography
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, pokojne si pozrite našu ponuku 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný a som Vám tak k dispozícií zo svojimi už 18 ročnými skúsenosťami. Prosím pozrite si moje portfólio dostupné na mojom webe na ktorý sa dostanete kliknutím na odkaz hneď vedľa môjho mena v tomto príspevku (vkladanie odkazov je zakázané vzhľadom k tomu že je tu automaticky ten odkaz na web). Ak Vás moja tvorba osloví, budem rád ak sa mi ozvete ideálne telefonicky na čísle 0915 803 491 Nemám fixný cenník ale pre každú svadbu vždy vypracujem individuálnu cenovú kalkuláciu, ktorá vychádza z predpokladanej hodinovej náročnosti na realizáciu Vašej svadby. Základom je vedieť ľudovo povedané kedy na svadbu prídem a kedy na jej konci odídem. Niekedy je začiatok o 6:00, niekedy o 13:00 a naopak niekedy je koniec o 19:00 a niekedy končím aj o 4:00 nasledujúci deň. Táto a zopár ďalších otázok sú rozhodujúce pri stanovení cenovej kalkulácie na mieru + najdôležitejšie je, že vždy sa snažím vyhovieť klientovmu rozpočtu. Preto je vhodné si zavolať, zaberie to 5 min a následne máte za ďalších 5 min nezáväznú cenovú kalkuláciu na maily. Ďakujem a teším sa na prípadnú spoluprácu Tomáš Schiller Aeternus Pictures
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?