Fotograf na 13.6.2015 Ružindol - za rozumnou cenu!:)

Ahoj všem:) hledám šikovného fotografa/fotografku, kterou baví práce a má smysl pro fotografii. Nemusí být profi, ráda se podívám na Vaše portfolio! Hledám rozumnou cenu a aby byl s náma po celý čas v Náš DEN:) Svatbu máme 13.6.2015 v Ružindole:) Milujeme vinohrady, fotograf s dobrými nápady je vítán!:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, od internej pošty som ti poslal ponuku. Ak by si mala akékoľvek otázky rád na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@muffinka13 Dobrý večer, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj web stránky. Keď Vás moja tvorba osloví, rád Vám odpoviem na otázky. :-) Martin Almáši
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skús pozrieť aj moje portfólio. Možno je to to, čo hľadáš :)
Odpovedať
Profilova fotka
@muffinka13 Ahoj, pôsobím v TT, termín mám voľný, ak sa Vám fotku budú páčiť, určite sa dohodneme..
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň. Rád ponúknem svoj čas Vám a nafotím Váš deň. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @muffinka13 tvoj termin mam este volny, pozri moje portfolio, v pripade ze sa ti zapaci, tak ma kontaktuj a doladime zvysok :) Daniel
Odpovedať
@danielkaplavka Dobrý den, fotografie máte velmi pekne, vkusne, čiste...prosim pošlete mi svuj ceník k nahlednuti. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@muffinka13 Zdravím, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Termin mam volny, ak mate zajem mrknite celu moju stranku.. a ozvite sa
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mi ešte ostal voľný, kľudne si pozrite moju tvorbu a ak sa Vám bude páčiť, napíšte mi.:)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?