fotograf na 13.6.2015 Ružindol - za rozumnou cenu!:)

24. feb 2015110

Ahoj všem🙂 hledám šikovného fotografa/fotografku, kterou baví práce a má smysl pro fotografii. Nemusí být profi, ráda se podívám na Vaše portfolio! Hledám rozumnou cenu a aby byl s náma po celý čas v Náš DEN🙂
Svatbu máme 13.6.2015 v Ružindole🙂 Milujeme vinohrady, fotograf s dobrými nápady je vítán!🙂

• Ahoj, od internej pošty som ti poslal ponuku. Ak by si mala akékoľvek otázky rád na ne odpoviem 🙂

• @muffinka13  Dobrý večer, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj web stránky. Keď Vás moja tvorba osloví, rád Vám odpoviem na otázky. 🙂 Martin Almáši

• Ahoj, skús pozrieť aj moje portfólio. Možno je to to, čo hľadáš 🙂

• Sponzor fóra
  • @muffinka13  Ahoj, pôsobím v TT, termín mám voľný, ak sa Vám fotku budú páčiť, určite sa dohodneme..

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň. Rád ponúknem svoj čas Vám a nafotím Váš deň. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.

• Ahoj @muffinka13  tvoj termin mam este volny, pozri moje portfolio, v pripade ze sa ti zapaci, tak ma kontaktuj a doladime zvysok 🙂

Daniel

• @danielkaplavka  Dobrý den, fotografie máte velmi pekne, vkusne, čiste...prosim pošlete mi svuj ceník k nahlednuti. 😉

• @muffinka13  Zdravím, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Termin mam volny, ak mate zajem mrknite celu moju stranku.. a ozvite sa

• Dobrý deň,
    váš termín mi ešte ostal voľný, kľudne si pozrite moju tvorbu a ak sa Vám bude páčiť, napíšte mi.🙂

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Profesionálny svadobný a detský fotograf pre celé Slovensko. Fotenie je u nás zábava, fotíme to aký ste a nie to ako chceme aby ste vyzerali.
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov