Fotograf na 17.5.2014 z okolia Senec

13. jan 2014140

Ahojte hladám nejakeho dobreho fotografa na svadbobne fotenie, mam zaujem len o fotenie v exteriery bez fotenia na obrade a svadbe. Ak mate nejaký typy prosím napište mi. Ak viete aj cenu tak uvitam kludne aj do IP. Fotografovia svoje ponuky(cena, kolko záberov a pod.) mi píšte do IP. Dakujem velmi pekne. Prajem príjemný večer.

• Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady.
    Pozrite si naše fotogalérie na a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.

• Dobrý deň,
    veľmi rád pre Vás nafotím Vašu svadbu. Odporúčam aspoň 3 hod fotenie. Nie som priamo z Vášho kraja, ale nie je problém vycestovať kamkoľvek. Prosím pozrite si môj profil. Poslal som Vám môj cenník do internej pošty.

Pokiaľ Vás moja ponuka zaujala môžete ma kontaktovať.
    PF2014 🙂

• Ahoj, ak by si mala zaujem a paci sa ti moje portfolio, kludne ma kontaktuj.

Daniel

• Sponzor fóra
  • Pozrite moje portfolio rad vam ponuknem moje sluzby.

• Budeme radi ak nazriete na naše portfolio ...

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby aj v tejto lokalite. Neváhajte si pozrieť ponuku na mojej stranke.
    Príjemný deň prajem, Luboš.

• Tento termin zatial volny 🙂

• @mimmka25  pozrite si aj moje svadobné fotografie na mojej webstránke 🙂

• Dobrý večer,
    rada Vám ponúknem naše foto a video služby. V prípade záujmu nemáme problém za Vami pricestovať 🙂 Budeme sa tešiť na Vás!
    S pozdravom

• Ak hľadáte fotografa, tak sme tu pre vás.
    Na našom profile si môžete pozrieť naše práce, a ak by vás naša práca oslovila, kontaktujte nás. Momentálne máme akciu, ktorá potrvá do konca januára. Všetky objednávky prijaté do konca mesiaca január sú so zľavou 25%.
    Dôležité je vedieť čo všetko a v akom rozsahu požadujete.
    http://www.mojasvadba.sk/catalog/vendor/juchuphotography/

JuChu Photography

• V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
    Rád poskytnem bližšie informácie.

• Ponúkam vám moje služby a budem rád ak si prezriete na mojom webe moju tvorbu 🙂

Prajem krásny deň!

• Lubos Borik (aj na FB ho najdes)

• Dobrý deň,
    radi by sme Vám ponúkli naše služby. Sme dvaja vyštudovaní profesionálni fotografi- manželia, ktorí ponúkajú originalitu a štýl do vašich svadobných fotiek. Pre viac info navštívte našu stránku, dopravu máme v rámci Slovenska zdarma. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov