Fotograf na 7.8.2020 - Čierna voda / Chorvátsky Grob

Ahojte, neviete niekto poradiť dobrého fotografa tak do 500-600€, svadba bude na čiernej vode/chorvátsky grob a aj s tým, že spraví krátke video? Ďakujem krásne
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme voľný, cenovo s fotením by sme sa zmestili, ale video treba samozrejme rátať zvlášť 😊 Viac info aj cenník na našom webe
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame fotografické a tiež video služby. Momentálne môžete využiť špeciálnu zvýhnenú ponuku: Zvýhodnená ponuka pri objednávke oboch služieb spolu (foto+video) Posledné voľné termíny pre rok 2020 Balík foto exklusiv + cinematic video - 999 eur (bežná cena 1399 eur) Balík foto exklusiv + video classic - 1149 eur (bežná cena 1499 eur)
Odpovedať
Profilova fotka
@kreattifatelier Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
@alex12345 Dobry den, Prezrite si moju pracu na fb miqo cash photography aj na webe,
Odpovedať
Profilova fotka
Máte správu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alex12345 Pekný deň,rád Vám ponúknem Foto i Video služby v zohranej dvojici a výhodných balíčkov ,,2 v 1 ,, Termín ešte voľný, Viac i na mojom webe-sú tam 4 základné časové balíčky + individuálny prístup. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín svadby máme voľný s tým že ponúkame aj fotokútik aj krátke video
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?