Fotograf na svadbu, 1.2.2020, Bratislava

Profilova fotka
Ahojte, hladam svadobneho fotografa v Bratislave na 1.2.2020. Viete mi odporucit niekoho spolahliveho a zaroven nie predrazeneho? Dakujem Vam :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nahliadnite na náš web, termín máme voľný 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@dankatomi nech sa páči, nahliadnite na môj web pre všetky info :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dankatomi
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, píšem Vám správu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín mám tiež voľný, moju tvorbu nájdete na FB: Kyria photography :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, cast ponuk ktore dostanete bude mozno uz z Vasho pohladu spadat do kategorie “predrazeny” myslim, ze aj vratane mna nakolko cena u mna zacina na sume 500 eur, preto Vam neponukam moje sluzby. Nakolko ste sumu neuviedla, tak nikto nevie aka cena je vlastne priatelna. Bolo by dobre to upresnit :-) Moje odporucanie nie len pre Vas je nasledovne. Vyberajte fotografa podla fotiek ak Vam na fotkach velmi zalezi. Ak chcete usetrit tak to nieje problem najst aj super lacneho dodavatela, ci bude spolahlivy to zistite neskor. Niekolko dobrych rad najdete na mojom webe v casti blog. Nakolko mam za sebou viac ako 200 svadieb, moje tvrdenia vychadzaju vylucne zo skusenosti tak ako aj rady ktore davam :-) Prajem prijemne svadobne planovanie. Marek
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý deň, termín máme voľný ... posielam vám cenovú ponuku do internej pošty
Odpovedať
Profilova fotka
@dankatomi dobry den, termín mám voľný, viac informácií posielam v správe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dankatomi Pekný podvečer,rád Vám ponúknem svoje služby, termín voľný. Viaceré výhodné časové balíčky -ich popis na mojom webe . Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@dankatomi pozrite aj moje fotografie, cennik a aj dalsie info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
@dankatomi ahojte, termin volny, pozrite si moje portfolio a referencie na webe. Tomas.
Odpovedať
Profilova fotka
Termín mám tiež voľný, som Vám k dispozícii priamo z BA!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
skúste pozrieť moju prácu, na otázky rada odpoviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Na Vaše prípadné otázky rada odpoviem. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín svadby je ešte voľný sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň .... budeme radi ak nazriete na naše portfolio a pozriete si našu prácu. Ponúkame taktiež výhodne cenové balíčky VIDEO + FOTO.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, @dankatomi rád budem Vašim fotografom. Pozrite si moju tvorbu a keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Vaše fotky budú vyzerať dokonale pred našimi fotopozadiami. Sme z Nitry/Trnavy a viete si pozrieť našu ponuku v albumoch. Ďakujeme.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svaoje služby.
Odpovedať
Profilova fotka
@dankatomi tento termín mám voľný. ;-) Aj som Vám poslala ponuku do ss :-)
Odpovedať
Fotobudka
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Keď nájdete fotografa co poviete na portrétové fotenie pred takýmito krásnymi fotostenami? Aj hostia budú nadšení.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám voľný. Ponúkam fotenie svadobného dňa. Viac mojej tvorby vrátane ceny nájdete na mojom webe...príp fb a insta. Krásny večer
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, moju ponuku nájdete na našom webe. Cenové rozpätie balíčkov podľa záujmu od 200€ Viac na http://www.mojasvadba.sk/catalog/vend...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím informuje formou internej pošty a ja Vám rada odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?