Fotograf na svadbu, 14.09.2019, Poprad a okolie

14. feb 201910

Hľadám fotografa na svadbu dňa 14.09.2019.

• Dobrý deň, termín zatiaľ voľný 🙂

• Sponzor fóra
  • @danielka901  Dobrý deň, tento termín mám ako posledný voľný v septembri. Nahliadnite na môj web pre viac info 😉

• @danielka901
    Pekný deň, rád Vám ponúknem služby fotografa ,viaceré výhodnéé balíčky. 🙂 🙂
    Termín ešte voľný. Ukážka je z Spišskej Soboty - Poprad .
    Viac info i na mojom webe , Pozdravujem, Milan

• @danielka901  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. A som aj členom asociácie svadobných reportážnych fotografov WPJA. Viac sa dočítate na mojom blogu. Kľudne si pozrite si moju tvorbu a referencie od neviest a klientov. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin 🙂

• Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem

• Dobrý deň, spoločnosti Daria Tesar photography záleží na Vašej spokojnosti.

Sme profesionálny tím s 15-násť ročnými skúsenosťami.
    V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať mailom, radi Vám odpovieme.
    Naše portfólio nájdete na webe.
    S prianím pekného dňa
    Daria Tesar photography

• Ak by ste mali záujem obohatiť Váš svadobný večer o fotobúdku, sme tu pre Vás. Fotobúdka Labudka rada príde rozprúdiť zábavu, a urobiť fotografie, na ktorých sa budú svadobčania smiať ešte dlllllllllho po svadbe.

Do fotobúdkovania.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FunFace Fotobox
    Bratislava
    FunFace Fotobox - originálne zariadenie, ktoré na každej svadbe zabezpečí jedinečnú zábavu a krásne spomienky v podobe tlačených fotografií.
    Váš svadobný deň premeníme na nádherné spomienky. Sme rodinná spoločnosť, ktorá sa zameriava na video produkciu a svadobnú fotografiu.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.