Fotograf na svadbu, 15.6.2019, Zlaté Moravce

Zdravím, sháním fotografa či fotografku na mojí svatbu konanou 15.6.2019. Víte o někom? Bydlím v okrese Zlaté Moravce. DĚKUJI :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pozdravujem Vás V prípade záujmu o svadobné foto- video Nás kontaktujte, podmienky dohodneme pri osobnom stretnutí
Odpovedať
Profilova fotka
@majabrex Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. A som aj členom asociácie svadobných reportážnych fotografov WPJA. Viac sa dočítate na mojom blogu. Kľudne si pozrite moju tvorbu a referencie od neviest a klientov. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@majabrex Dobry den, pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny a viac info na mojom webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mám zatiaľ voľný. Môžete si pozrieť aj moju prácu buď tu na mojom profile, alebo na fb stránke Michelle D. Photography, kde nájdete viac z mojej tvorby. Ceny mam prijateľné kľudne sa ozvite. ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@majabrex Dobrý deň želám. Nahliadnite na môj web pre info a viac tvorby :)
Odpovedať
Profilova fotka
@majabrex Pekný deň, rád Vám ponúknem služby fotografa ,viaceré výhodné balíčky. Termín ešte voľný. Viac info i na webe , Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, viac info Vam pošlem v správe. Prajem krásny svadobný deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Vás termín mám ešte voľný, viac informácií posielam do správy :)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, spoločnosti Daria Tesar photography záleží na Vašej spokojnosti. Prosím, neváhajte nás kontaktovať na maili. S prianím pekného dňa Daria
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?