Fotograf na svadbu 2.9.2017 v okolí Trenčína?

Dobrý večer, zháňame fotografa na uvedený termín. Poprosila by som aj cenové ponuky, veľmi pekne ďakujem. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám voľný. Viac z mojej práce na webe. Posielam info do správy. Miqo
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, my ako agentura fungujeme medzi Bratislavou a Zilinou kdekolvek. :) pozri si nase prace, mame u nas na stranke nafotene aj cele svadby, aj ukazkove fotografie z jednotlivych casti svadby . mame tvoj termin este volny, velmi rad budem tvoj svadobny fotograf :):)
Odpovedať
Profilova fotka
termin volny, viac info na webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný. Sme dvojica plná nápadov ak by sa vám naša tvorba páčila neváhajte nás kontaktovať cenník služieb som vám zaslala do správy :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše služby. Váš termín máme ešte voľný. V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, s potešením nafotím Vašu svadbu. Malá ukážka mojej práce, viac info nájdete na mojej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?