Fotograf na svadbu 21.9.2019, Trenčín

Dobrý deň, nájde sa voľný fotograf na 21.9.2019? Trenčín a okolie. Ponuky píšte do diskusie alebo píšte správu. Portrétové svadobné fotky by sme chceli fotiť iný deň, tak by som bola rada, keby s tým fotograf nemal problém. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@mimik94 Dobrý deň Vám želám, termín Vašej svadby mám voľný. Portrétové fotenie v iný deň vítam. Viac info na webe. Be happy :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný, viac informácií posielam v správe, prípadne si ich môžete pozrieť na mojom webe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimik94 Zdravíčko, Váš termín mám voľný, do správy posielam ponuku.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý, termín mám voľný, pre viac info ma neváhajte kontaktovať! S pozdravom Čepec
Odpovedať
Profilova fotka
Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
@mimik94 Dobrý deň, venujem sa profesionálne svadobnej fotografii a rád budem Vašim fotografom. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. Vytváram svadobný príbeh, nerušenú reportáž mojim pohľadom, ako prežijem a precítim deň spolu s Vami. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád sa s Vami bližšie porozprávam. Ponúkam Vám individuálny prístup. Prajem Vám príjemný deň a skvelé plánovanie Vášho dňa. Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimik94 pozrite si prosim moju pracu na webe
Odpovedať
Profilova fotka
@mimik94 Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info. Fotenie iný deň nieje problém.
Odpovedať
Profilova fotka
@mimik94 Pekný deň ,rád budem Vašim Svadobným fotografom :-) Termín ešte voľný , viac i na mojom webe,pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@mimik94 Dobrý deň, termín mám voľný a rád vám sprijemnim váš svadobný deň príjemným prístupom a profesionálnou prácou, viac foto nájdete u mňa v profile a cenovú ponuku vám pošlem do správy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimik94 ahoj pozrite si moje fotky, ak sa Vám budú páčiť, rád doplním dalsie info.
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás dátum máme ešte voľný a máme na svadobné balíčky aj novoročné zľavy poslala som vám správu s pozdravom Foto-ateliér Nika a Fizzy
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, spoločnosti Daria Tesar photography záleží na Vašej spokojnosti. Cenu Vám ušijeme na mieru.. Sme profesionálny tím s 15-násť ročnými skúsenosťami. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať mailom, radi Vám odpovieme. Naše portfólio nájdete na webe. S prianím pekného dňa Daria Tesar photography
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?