Fotograf na svadbu, 21.9.2019 v Považskej Bystrici

21. jan 201910

ahojte, zhaname kvalitneho fotografa. Svadba bude 21.9.2019 v Povazskej Bystrici. Dakujem 🙂

• @verom1  Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.

• @verom1
    nahliadnite na moj web 😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • Dobry den, pozadovany termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem 🙂

• Dobry den, termin mam volny. Ak mate zaujem, mozete ma kontaktovat. Dakujem

• @verom1  Dobrý deň prajem. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať 🙂

• @verom1  Pekný deň, termín ešte voľný,rád ponúknem Foto služby,Žilina je na skok 😉
    Viac info i na mojom webe,pozdravujem, Milan

• Dobry vecer. Termin by som mal volny. Kludne nahliadnite do mojho portfolia a v pripade zaujmu poslem cennik 🙂

• Ahoj skús pozrieť portfólio http://bymaaria.com/o-mne/ zažila som ju na svadbe a vrelo odporúčam 🙂

• @verom1  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin

• termín svadby máme ešte voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    WAUFOTO
    Bratislava
    Prirodzené, akčné, krásne fotky ako život sám.
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.