Fotograf na svadbu, 22.6. 2019, Bratislava

Hladam zaujimaveho a napaditeho fotografa na svadbu v Bratislave s volnym terminom 22.6.2019.
Odpovedať
Profilova fotka
@janatakacova ak hladate napadite fotky skuste si pozriet moj web ;) prave sa mi uvolnil Vas termin
Odpovedať
Profilova fotka
@janatakacova Dobrý deň prajem, termín vašej svadby mám voľný. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janatakacova skuste nahliadnut na moj web pre viac info :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janatakacova Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janatakacova pozrite si aj moje svadobne fotorgrafie, termin mam volny, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, cenovú ponuku Vám pošlem do správy, Prajem príjemne svadobne prípravy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný ak by sa vám naša práca páčila sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
@janatakacova Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Pozrite si aj referencie na moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin
Odpovedať
Velmi pekne dakujem za kazdu jednu ponuku ktoru som od vas vsetkych dostala, naozaj si to velmi vazim, pozrela som si skutocne kazde jedno portfolio a tazko sa mi vyberalo, pretoze kazdy zvas robi to co robi s laskou a nadsenim, avsak vybrat som si mohla iba jedneho a svojho fotografa na nasu svadbu uz mame. Vsetkym zelam vela uspechov S pozdravom Jana
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?