Fotograf na svadbu, 31.8.2019, Bratislava

11. feb 201915

Hladame sikovneho fotografa na fotenie v Bratislave, 31.8.2019. Fotenie by bolo na cely den.

• @petuschka  Dobrý večer, nahliadnite na môj web pre všetky info a viac mojej tvorby 🙂

• Dobry den, termin mam volny, som z BA. Pre blizsie info ma mozete kontaktovat do spravy.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, bližšie info pošlem v správe. Prajem krásny svadobný deň 🙂

• 😉

• Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cennik 🙂

• @petuschka  Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.

• @petuschka  Dobrý deň prajem, termín vašej svadby mám voľný. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať 🙂

• Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem 🙂

• Pekný deň, písala som vám správu! 🙂

• Dobrý deň,
    termín mám voľný ... posielam cenovú ponuku do IP ... pokiaľ by Vás niektorý z mojich balíkov zaujal neváhajte ma kontaktovať

• Dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás

• Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný, viac informácií posielam v správe, prípadne si ich môžete pozrieť na mojom webe 🙂

• Dobrý deň, ak by ste si našli chvíľu čas, moje portfólio môžete vidieť na webe.

Pekný deň prajem,
    Daria Tesar

• @petuschka
    Dobry den,
    pozrite si moju prácu na webe, ak Vás osloví, budem rád ak ma kontaktujete.
    Tomas

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Bratislava
    FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe, oslave, party, večierku či festivale nudiť rozhodne nebudete !