Fotograf na svadbu - 5.9.2020 Sabinov

18. máj 20206

Ahojte, ako aj kopec ďalších párov, aj nás postihla situácia s Covid-19 a boli sme nútení svadbu presunúť 😞 (dnes sa presúvala už druhý krát)

Náš zabookovaný fotograf už nemá na náhradný termín voľno, tak sa obraciam na Vás.

Ak by mal niekto voľný termín na 5.9.2020 , tak nám napíšte na : tomas.sihelsky@gmail.com

Ďakujeme !

Tomáš & Domi

• @sihi
    Pekny vecer na vas datum som volny. Mam za sebou cez 250 svadieb. Info sprava.

Miqo

• Dobrý deň termín svadby máme voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás ponúkame aj video aj fotokútik

• Podme na to.

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Doby deň, rád Vás privítam na svojom webe 🙂

• Dobrý deň prajem, Váš termín sa mi uvoľnil. Môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. V prípade záujmu cenník viem poslať súkromne do správy. 😉

• Navštívte môj web, ktorý nájdete pod fotkou alebo v profile 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    WAUFOTO
    Bratislava
    Prirodzené, akčné, krásne fotky ako život sám.
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava