Fotograf na svadbu, Lučenec, 28.09.2019

30. mar 201913

Dobrý deň, hľadám fotografa na 28.09.2019 na svadbu z okolia Lučenca.
Ďakujem za ponuky a rady.

• @alzbetkag  Pekný večer,rád Vám ponúknem svoje Foto služby.
    Viaceré výhodné balíčky a info i na mojej web stránke, Milan

• Dobrý večer, termín mám voľný 🙂 Fotím po celom Slovensku.

• Sponzor fóra
  • Dobry vecer. Z okolia Lucenca sice nie som, ale za peknou svadbou rad vycestujem. Pokojne nahliadnite do mojho portfolia a v pripade zaujmu poslem cenovu ponuku 🙂

• Dobrý večer, termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby až do jednej po polnoci. 😉 🙂

• dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás

• @alzbetkag  dobrý večer moju ponuku som Vám poslala v správe 😉

• Dobrý večer, poteší ma ak nahliadnete aj na môj web, kde nájdete všetky potrebné informácie. V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo cez kontaktný formulár na mojej web stránke. Som Vám k dispozícii.

S prianím pekného večera
    skolnikphotography.

• @alzbetkag  Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Moju tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy a tiež na mojom blogu nájdete zaujímavé informácie. Prečítajte si aj referencie od mojich klientov. Nájdete tam aj informácie o tom, ako komunikujem.
    Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem.
    Prajem Vám skvelé svadobné plánovanie. Martin 🙂

• @alzbetkag
    ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť budem rád ak ma kontaktujete.
    Tomas

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @viki935  dtto ...a čo na to admin ?

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám naše služby. 🙂
    V prípade otázok ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem.
    Ďakujem
    S pozdravom

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Svadobná fotografia v profesionálnej kvalite