Fotograf na svadbu, Trnava, 24.8.2019

Dobrý deň, hľadáme fotografa na našu svadbu 24.8.2019 v obci Zeleneč pri Trnave.
Odpovedať
Profilova fotka
@helca_a Dobrý večer, termín mám voľný. Do správy posielam ponuku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@helca_a Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, v prípade záujmu ma kontaktujte
Odpovedať
Profilova fotka
@helca_a Dobrý večer, termín mám voľný, viac info vám rád poskytnem v správe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@helca_a Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám voľný. Môžete si pozrieť fotky a info na mojom webe. Be happy :)
Odpovedať
Profilova fotka
@helca_a dobrý večer, ponuku som Vám poslala do správy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@helca_a Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete aj do mojho portfolia. V pripade zaujmu rad poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Termín mám aj ja voľný :) Budem rád ak si prezriete moju tvorbu! S pozdravom Čepec
Odpovedať
Profilova fotka
Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
@helca_a Dobrý deň prajem, termín vašej svadby mám voľný. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@helca_a
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, termín 24.8.2019 mám zatiaľ voľný. Špecializujem sa na reportážne svadobné fotografie. Každá svadba je pre mňa neopakovateľný príbeh, moja úloha je tento príbeh zachytiť :-) Pokiaľ Vás zaujme moja tvorba, veľmi rád Vám pošlem individuálnu cenovú ponuku :-) Prajem prijemne svadobné plánovanie. Marek
Odpovedať
Profilova fotka
@helca_a Pekný deň ,rád budem Vašim Svadobným fotografom :-) Termín ešte voľný , viac i na mojom webe,pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@helca_a tiez mam volny termin, pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer,Váš termín mám zatiaľ voľný v prípade záujmu Vám napíšem viac info :).
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?