Fotograf na svadbu v Bratislave, 30.5.2019

3. jan 202011

Dobry den,

hladame fotografa na nasu svadbu v Bratislave 30.5.2019. Fotenie od priprav do polnocneho zacepcenia. Spolocne fotenie by sme chceli niekde v meste, mozno Sad Janka Krala, hrad, alebo si nechame poradit nieco pekne. Premyslame aj nad svadobnym albumom, takze ak ponukate aj to, prosim uvedte to v ponuke. Ale nie je to podmienkou.

Cenove ponuky prosim posielajte sem, alebo na karolinkazvar@gmail.com. Vyrozumela som z tunajsich inzeratov, ze mam ocakavat vela ponuk, tak poprosim cim konkretnejsie tym lepsie.

Ak som na nieco zabudla, tak doplnim na vyziadanie 😕

• @karolinka_zv  dobrý deň. Nahliadnite na môj web pre všetky info. Taktiež máte odomňa správu 🙂

• Dobrý deň, ponuku máte v mailíku 🙂

• @karolinka_zv
    Pekny den viac info mate v emaily

• Sponzor fóra
  • @karolinka_zv
    Ahoj, pozrite si moje portfolio a referencie na webe.
    Termin mam volny.
    Tomas
    .

• príjemný dobrý deň ... termín mám voľný ... posielam ponuku do IP

• ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný 🙂

• @karolinka_zv  písala som Vám mail 🙂

• Dobrý večer, Váš termín mám voľný. Cenovú ponuku aj s info, čo je v cene nájdete na mojom webe v sekcii - cennik.
    Pripájam pár foto z mojej tvorby. Viac, si môžete pozrieť na mojom webe, FB a Insta 🙂.

• Dobrý deň. Keď nájdete fotografa co poviete na portrétové fotenie pred takýmito krásnymi fotostenami?

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám naše služby. 🙂
    V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím informuje formou internej pošty a ja Vám rada odpoviem.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň prajem, ak ste si ešte nevybrali svojho fotografa skúste si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. 🙂 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Art report
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o autentickú umelecko - dokumentárnu fotografiu vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej reportáži.
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov