Fotograf na svadbu v Bratislave, 30.5.2019

Dobry den, hladame fotografa na nasu svadbu v Bratislave 30.5.2019. Fotenie od priprav do polnocneho zacepcenia. Spolocne fotenie by sme chceli niekde v meste, mozno Sad Janka Krala, hrad, alebo si nechame poradit nieco pekne. Premyslame aj nad svadobnym albumom, takze ak ponukate aj to, prosim uvedte to v ponuke. Ale nie je to podmienkou. Cenove ponuky prosim posielajte sem, alebo na karolinkazvar@gmail.com. Vyrozumela som z tunajsich inzeratov, ze mam ocakavat vela ponuk, tak poprosim cim konkretnejsie tym lepsie. Ak som na nieco zabudla, tak doplnim na vyziadanie :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@karolinka_zv dobrý deň. Nahliadnite na môj web pre všetky info. Taktiež máte odomňa správu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponuku máte v mailíku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@karolinka_zv Pekny den viac info mate v emaily
Odpovedať
Profilova fotka
@karolinka_zv Ahoj, pozrite si moje portfolio a referencie na webe. Termin mam volny. Tomas .
Odpovedať
Profilova fotka
príjemný dobrý deň ... termín mám voľný ... posielam ponuku do IP
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
@karolinka_zv písala som Vám mail :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám voľný. Cenovú ponuku aj s info, čo je v cene nájdete na mojom webe v sekcii - cennik. Pripájam pár foto z mojej tvorby. Viac, si môžete pozrieť na mojom webe, FB a Insta :).
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Keď nájdete fotografa co poviete na portrétové fotenie pred takýmito krásnymi fotostenami?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím informuje formou internej pošty a ja Vám rada odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, ak ste si ešte nevybrali svojho fotografa skúste si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. :-) ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?