Fotograf na svadbu v KE 03.09.2016

13. feb 201613

Zháňame voľného fotografa na svadbu za prijateľnú cenu, prosím aj s cenovými ponukami.
Chcela by som mať fotky z: prípravy nevesty ( 20km od KE), odobierka nevesty, svadobný obrad, gratulácie, skupinové fotenie, svadobná hostina cca do 21:00, upravené fotky na USB/CD. A pravdepodobne v iný deň ako svadobný fotografovanie manželského páru. Ďakujem za ponuky 🙂

• 😉

• ak Vas zaujme moja tvorba, nevahajte ma kontaktovat 🙂

• @s0nicka  Dobrý deň, taktiež k dispozícii.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, pre Vami uvedený termín som Vám k dispozícii.

• Ponúkam svoje služby 😉

• Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• @s0nicka  Dobry den, termin 3.9.16 zatial mame este dostupny pre Foto (fotografa) rovanko aj Video (kameramana) staci sa vcasne ozvat . 😉

• Zdravicko, pozrite si moju stranku, fotky sa vam urcite zapacia. No a potom ma nevahajte kontaktovat 😉

• Nie je problém. Tu je cenník: http://www.lorincikfoto.sk/foto-sluzby/cennik-sluzieb.html a tiež aj fotky. Ak Vás to zaujme, som k dispozícii.

• @martinko999_2 Dobrý deň, môžem Vás poprosiť o cenovú ponuku do IP 🙂

• @s0nicka  Dobrý deň, na základe Vašej žiadosti som am poslal do IP cenovú ponuku. V prípade otázok ma môžete kontaktovať 😉

• Dobrý deň, termín mám voľný viac info na webe
    v prípade záujmu a otázok ma neváhajte kontaktovať!

• termin mame zatial volny, bližšie informácie na požiadanie alebo na webe 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov