Fotograf na svadbu v Zámutove, 26.10.2019

Dobrý deň, hľadáme fotografa na našu svadbu 26.10.2019 v Zámutove (okr. Vranov nad Topľou), poprosím nejaké odporúčania na kvalitných fotografov. Chceli by sme aj krátky svadobný videoklip.
Odpovedať
Profilova fotka
@ria135 Dobrý večer želám. Termín Vašej svadby mám voľný. Nech sa páči, viac info a fotiek si môžete pozrieť na mojom webe.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, vas termin mame volny. Pripajam ukazku nasej prace, viac fotiek a info o nas najdete na nasom webe uvedenom nizsie. Darina a Peter
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň,termín voľný,rád ponúknem foto služby. V ponuke i video v zohratej dvojici :-) Viac info i na mojom webe,pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@ria135 Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín voľný, rada Vám poskytnem svoje služby :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ria135
Odpovedať
Profilova fotka
Bližšie info máte v správe ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@ria135 ahoj, pozrite si moje fotky , ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@ria135 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás dátum máme ešte voľný a máme na svadobné balíčky aj novoročné zľavy poslala som vám správu s pozdravom Foto-ateliér Nika a Fizzy
Odpovedať
ďakujeme krásne za reakcie, fotografa už máme rezervovaného :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponukam Vám svoje služby.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?