Fotograf na termín 11.7.2015, Žilina?

Profilova fotka
Hľadáme svadobného fotografa na termín 11.7.2015, najlepšie zo Žiliny a okolia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň,som plne k dispozícii :) Všetko potrebné nájdete na webe, na otázky rád odpoviem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janica6 Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín máme zatiaľ voľný, veľmi rady vám poskytneme svoje služby, sme zo Žiliny. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke, blogu alebo na FB. Viac info poskytneme mailom alebo do IP. Rady budeme súčasťou vášho svadobného dňa :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj , termín volný, ak sa Vám moja práca bude páčiť, veľmi rád pošlem dalsie info.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skús pozrieť moje portfólio. Ak sa Ti zapáči, píš! :)
Odpovedať
Profilova fotka
Na stránke nájdete portfólio a informácie. Ak by Vás moja práca zaujala napíšte :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do soukromé zprávy. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby. Som priamo zo ZA.
Odpovedať
Profilova fotka
@janica6 termin mam este volny, pozrite si aj moje svadobné fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tento termin mam volny a rad vam ponuknem moje sluzby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @janica6 pozri si moje portfolio, tvoj termin mam este volny, tak ak sa ti zapaci, nevahaj ma kontaktovat. Daniel
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu. Z úctou Peter Mrázik
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, fotím v rámci celj SR. Moju prácu si pozrite na mojej WEB-ke a FB profile .... termín 11.7.2015 mám voľný. Prajem pekný deň, JOZEF BRAJER
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade záujmu ma prosím kontaktujte... :-) Svadbu Vám rada nafotím nakoľko Váš termín máme zatiaľ voľný. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Svadba s RBG STYLE Hľadáte svadobného fotografa, vizážistku, stylistku všetko v jednom ? Vsaďte na RBG STYLE tím profesionálov. Špecializujú sa od zachytenia atmosféry, svietenia, kompozície, vizáže, modelovaniu nechtov, 3D-6D mihalniciam až po výsledný efekt PERFEKTNÉ FOTKY z vášho jedinečného svadobného dňa. Tento RBG STYLE tím je flexibilný , príde za Vami hoci aj na kraj sveta . Hlavnou prioritou tohto tímu je spokojnosť zákazníkov.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?