Fotograf Namestovo 1.8.2015

26. dec 2014110

Ahojte, hladam fotografa na svadbu 1.8.2015, chceli by sme fotenie svadob.obradu, portrety aj hostinu. Fotenie priprav nevesty a zenicha pre nas nie su potrebne🙂 Viete nam poradit niekoho dobreho?🙂 Poprosim fotografov, ktori mi poslu svoje cenniky,aby dali vediet aj to,ci uctuju cenu aj za cestu,dakujem pekne.

• @magdalka2  Dobrý deň, ponuku som Vám poslal do IP. 😉

• @magdalka2  Dobrý večer, písal som IP 🙂

• @magdalka2  Dobrý, som z NO, stretnutie nie je problém a cestovné je zadarmo 🙂

• Sponzor fóra
  • @magdalka2  pozrite si aj moje svadobne fotografie 🙂

• Dobrý deň do IP som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• Termín mám zatiaľ voľný, ponuku máte v IP 🙂

• Ahoj, skús pozrieť moje portfólio aj na mojej fb stránke. Možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš. 🙂 Pre viac info kľudne píš.

• Dobrý deň som fotograf z DK. termín mám zatiaľ neobsadený. Moje portfólio si možete pozrieť na mojej web stránke. Ak sa Vám budú fotky páčit neváhajte ma prosím kontaktovať 🙂 ik

• Sme tu pre Vás! 😉

• Ponúkam Vám svoje služby a v prípade otázok ma kontaktujte...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov