Fotograf, Nitra, 18.7.2015, na pol dňa

7. jan 2015130

Ahoj,
hľadám fotografa na nafotenie iba portrétov a obradu na 18.7.2015, nepoznáte niekoho ochotného? 🙂

• @adeala  Prajem pekný deň,tento termín mám voľný a ponúkam balík,ktorý zahŕňa len toto fotenie 😊 V mojom profile nájdete link na web kde nájdete viacej mojich fotiek a takisto detailne rozpisany uz spomínaný balík 😊 Teším sa na našu prípadnú spoluprácu 😊

• @adeala Dobrý deň, termín mám voľný 🙂 stačí sa ozvať.

• @adeala  dobrý deň, termín mám voľný, pricestovať nie je problém.

• Sponzor fóra
  • Dobrý večer,
    v IP máte ponuku služieb, ktoré poskytujeme 🙂
    PS: Na fotografií náš tím, s ktorým som organizovala svadba na Červenom kameni 🙂

• Dobrý večer. Termín mám voľný v prípade záujmu ma kľudne kontaktujte

• @adeala  Ahoj 🙂 termín Vašej svadby mam voľný, na mojom webe nájdete cenník aj fotografie. Pre prípadné ďaľšie informácie stačí napísať/zavolať. 🙂

• @adeala  pozrite si aj moje svadobne fotografie

• dobrý večer, ďakujem za obrovské množstvo IP a ponúk celkovo, fotografov už máme 🙂

• Dobrý deň, termín zatiaľ voľný. Určite by sme sa vedeli dohodnúť 🙂

• Dobrý večer,
    ponúkame dve fotenia v jednej cene a mnoho ďalších výhod za skvelé ceny.
    Radi Vám to krásne zdokumentujeme.
    Pre ďalšie info nás prosím kontaktujte.

• @adeala  ahoj Adel, termin zatial volny, ak fotky zaujali velmi rad poslem viac info do mailu.

• Ponúkam Vám svoje foto služby.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov