Fotograf svadba 12.09.2015 - Orava

11. feb 2015100

Dobrý deň hladáme fotografa na fotenie svadby termín 12.09.2015 miesto Orava

• 😉

• Dobrý večer,
    sme tím ľudí (viď fotografia) chýba ešte kolegyňa, ktorá vyzdobuje sálu, kostol alebo svadobné auto podľa požiadaviek klienta. Z pracovných povinností sa nestihla s nami odfotiť. Ponúkam Vám naše služby. 🙂 Ak by ste mali nejaké konkrétne otázky rada Vám odpoviem formou IP.
    PS: Oravu poznáme a s pricestovaním nemáme problém.
    Ďakujem
    S pozdravom

• @molinka111  Dobry den, termin mam volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie 🙂

• Sponzor fóra
  • ahoj termin mám voľný, ak sa fotky budú páčiť veľmi rád poskytnem viac info.

• Ahoj, skús pozrieť moje portfólio aj na mojej fb stránke. Možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš. 🙂 Pre viac info kľudne píš.

• Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný, sme zo Žiliny, takže Orava je blízko. Našu prácu si môžete pozrieť na webe alebo na FB. Rady budeme súčasťou Vášho svadobného dňa 🙂

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj web stránky. Veľmi rád Vám odpoviem na všetky otázky.

• Ponúkam svoje služby

• Rad vam ponuknem moje sluzby 🙂

• Dobrý deň váš termín mám stále voľný ak máte radi príjemné a uvolnené fotenie som tu pre vás

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!
    VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2020!...

Kreatívny svadobný príbeh si zapamätáte!