Fotograf za rozumnu cenu Martin a okolie v termine 22.8.2015

24. mar 2015120

Doporucenia a cenove ponuky sem alebo do IP, dakujem 🙂

• Ahoj, skús pozrieť moje portfólio (aj na mojej fb stránke). Možno Ti môžem ponúknuť, čo hľadáš 🙂 Pre viac info, píš!

• 😉

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň,
    v prípade záujmu Vám rada nafotím svadbu.
    PS: Vzdialenosť pre nás nie je prekážkou. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom
    Lucia Laczová

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Dobrý večer, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej footgrafie. Pozrite si aj web stránky. Keď Vás moja tvorba zaujme, rád Vám odpoviem na otázky 🙂 Martin Almáši

• Dobrý deň, Váš termín máme voľný, sme zo Žiliny, do Martina to máme na skok. Ak Vás zaujala naša práca, rady budeme súčasťou Vášho svadobného dňa 🙂

• Zdravím, Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem ďalšie info. S pozdravom

• Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Termín mám zatiaľ voľný. 🙂

• Radi prideme, Vaš profi team,
    Profesionálne spracovanie fotografií a strih videa. Svadobné foto od 265 EUR Svadobný film od 300 EUR

• Dobrý deň,
    váš termín mi ešte ostal voľný, kľudne si pozrite moju tvorbu a ak sa Vám bude páčiť, napíšte mi. 🙂

• Dobý deň Pozrite moje prácu. Ak sa páči, kľudne napíšte.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov