Hľadá sa fotograf, 13.6.2019

Ahojte hladam fotografa na svadbu ktory by nam nafotil od svadobnych fotiek obrad az zabavu. Som modelka cize skusenosti s fotografmi mam velmi bohate preto hladam niekoho spolahliveho,niekoho kto nafoti pekne fotky da si zalezat na ich uprave , nemusi ich byt 900 zalezi mi na kvalite nie kvantite. Chcem sby forograf vedel komunikovat s ludmi a sby vystihol momenty. Hladam forografa co mi neda svadobne fotky o rok sle zase necakan ich samozrejme ani o mesiac,ako hovorim pohybujem sa v tomto biznise cize viem co hladam . Spolahlivost-ochotu-kvalitu-nie kvantitu - rozumnu cenu . Najdes ma na instagrame @veronika.reeses
Odpovedať
Bratislava
Odpovedať
Profilova fotka
@reeses Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
@reeses Pekný deň prajem. Keďže ste sa dali na náročnú úlohu, ktorou výber fotografa nepochybne je, dovoľte, aby som Vám dal základnú radu. Mohla by Vám pomôcť zorientovať sa v desiatkách ponúk, ktoré teraz pristávajú vo Vašej schránke. Ujasnite si, či chcete fotografa na fotenie celého svadobného dňa alebo iba na portréty. Ak iba na portréty, nemusíte vôbec hľadať na svadobných portáloch, hľadajte portrétneho fotografa. Iste takých poznáte ako modelka mnoho. Portréty dnes fotí prakticky každý fotograf, pretože je to najviac predávaný artikel. Ak však chcete mať hodnotnú spomienku na celý deň, musíte nájsť takých fotografov, ktorí veľmi dobre ovládajú viacero úskalí fotografického remesla. Takých, ktorí vedia používať správnu techniku v správny okamih, vo veľkej rýchlosti a zhone a zároveň vedia do fotografie vložiť kus svojho vnímania. Keď takých nájdete, žiadajte na posúdenie výsledky celodenných fotení a následne si ich dôkladne prezrite. A od každého si prezrite niekoľko celých svadieb. Až vtedy totiž zistíte, či svadba, ktorá vás zaujala, nie je iba výsledkom krásneho prostredia a krásneho páru. Až vtedy zistíte, či ten fotograf, ktorý Vás pôvodne zaujal úžasným výberom toho ozaj najlepšieho, čo kedy vytvoril, je schopný zvládnuť aj tú časť práce, ktorú väčšinou dobrovoľne neukazuje. Ďalšie informácie Vám posielam do správy.
Odpovedať
Profilova fotka
@reeses
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín svadby máme zatiaľ voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín mám voľný ... posielam správu do IP
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto alebo video služby. V prípade, že Vás zaujala naša tvorba rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@reeses Pekný deň Vám prajem, Váš termín mám voľný a rád budem Vašim fotografom. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín máme ešte voľný sme mladý pár plný nápadov ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, termín mám voľný :). Pre viac infromácií mi kľudne napíšte správu :).
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň som svadobný fotograf z Okresu Prievidza ale fotím po celom Slovensku a ak by vás zaujala moja tvorba budem rád ak sa dohodneme 🙂cenník na mieru podľa vašich požiadaviek 300€. 📸 termín na svadobné fotenie mám voľný 📸 viac informácií o sebe mám v profile 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?