Hľadá sa fotograf - Nitra 20. august 2016

17. feb 201670

Dobrý deň, hľadám fotografa v Nitre na 20. augusta. Mám predstavu fotenie trochu z príprav nevesty, exteriér, portréty manželov, obrad, a pár fotiek s rodinou.
Ďakujem za odpovede a cenové ponuky.

• Dobrý deň, poslala som Vám ponuku do internej pošty.

• @pulsatillka  mna fotil peter barath barathphoto.sk  odporucam ho vsetkymi 10! 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobry vecer prajem. Ak Vas zaujala moja tvorba, urcikte mi napisme, dam Vam moju cneovu ponukuz, verim, ze sa dohodneme 🙂 Prisposobim Vam svadobny balicek namieru, presne podla vasich poziadaviek. Pripajam malu prezentacnu fotokolaz.
    Dakujem, tesim s na pripadnu spolupracu. Som z TT ale do NR a okolia pojdem fotit rad, fotim tam velmi casto, nepozadujem prispevok za PHM.

• Dobrý deň, posielala som vám cenovú ponuku do správy 🙂 Teraz mám novinku, všetky fotky dostanete aj v štýlovom USB Boxe 🙂

• @kkphotography  
    Dobrý deň ďakujem za ponuku, ale fotografa už mám. Vaše fotky sa mi páčia, ale potrebovala som nájsť niekoho kto mi foto dá hotové do týždňa.

• @pulsatillka  nemáte začo 🙂 dodanie fotiek do týždňa u mna sa da tiez dohodnúť, ale ked mate fotografa tak uz to je bezpredmetne. Pekný den 🙂)

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov