Hlada sa fotograf / termin svadby 20.8.2016

5. feb 201616

Dakujem vopred za info! 🙂

• Termín mám zatiaľ voľný. Skúste si pozrieť moju prácu. Ak sa Vám bude páčiť rád doplním ďalšie informácie 🙂

• Kde by bol svadba?

• V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
    Rád poskytnem bližšie informácie.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, poslala som Vám ponuku do internej pošty.

• Ahoj, skús pozrieť moje portfólio. 🙂

• Pekny den zelam, fotim po celom Slovensku za mimoriadne priaznive ceny 🙂 moj profil Vam je k dispozicii...

• @ddmm  Dobrý deň, termín mám voľný 🙂

• Dobrý deň, pre Vami uvedený termín som Vám k dispozícii.

• ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa budú páčiť budem rád ak sa ozvete.

• Zdravicko, pozrite si moju stranku, fotky sa vam urcite zapacia. No a potom ma nevahajte kontaktovat 😉

• Dobrý deň váš termín máme taktiež voľný . Teraz máme svadobné balíčky aj s 10% zľavou ak chcete zažiť pohodové ,uvolnené fotenie sme tu pre vás

• OK. Som k dispozícii. 🙂

• Dobry den, na tento termin mame dostupnych fotografof aj kameramanov, verim,ze na nasom webe najdete presne to co by ste si priali prave k Vasej svadbe. Tesime sa na Vas 😉

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý den, váš termín mám zatiaľ voľný. Ak vás moje fotky zaujali, neváhajte ma kontaktovať 🙂

• Nech sa páči moja ponuka na webe.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov