Hľadám foto + video na 7.9.2013 na svadbu v Žiari nad Hronom

6. mar 2013150

Neviete o niekom, kto fotí a je voľný? Respektíve je tu nejaký fotograf a kameraman(nemusia byť spolu,aj osobite 🙂 ), ktorý má 7. septembra 2013 ešte voľný, robí krásne živé fotky z ktorých dýcha romantika a vkus, je milý a má fotenie v oku-nie reči typu "postavte sa ako chcete a poďme preč" 😠 Svadba je v Žiari nad Hronom,takže je potrebné aby sa dostavil do ZH... Bola by som vďačná ak by sa tu niekto našiel,pretože som už zúfalá... 😞

• @suzi33  my mame presne to co hladas a este nieco naviac.prave v nedelu sme si ich zajednali.na milion percent odporucam manzelov Lendackych.Treba sa s nimi dohodnut na stretnuti,ukazu ti vela videi,nemaju to na nete kvoli kopirovaniu.Su velmi milí,veĺa sme sa narehotali.
    Ak chces poslem ti kontakt do IP.urcite nebudes lutovat,ale urcite odporúčam ist k nim,pretože musis vidiet čo dokažu a hlavne maju napady oni,ale zaujimaju ich aj tie tvoje.

• @satanka1  bola by som veľmi vďačná ak mi pošleš na nich kontakt do IP a možno aj nejaké info z Vášho stretnutia. Ďakujem 🙂

• no zatial mam tento termin volny, takze v akomkolvek pripade si mozte pozriet moju pracu 🙂
    cennik poslem mailom 🙂

• Sponzor fóra
  • Náš salón spolupracuje s fotografom p.Almašim je zo Zvolena. Robí naozaj pekné reportážne fotky , jeho prácu si môžte pozrieť na jeho stránke, možno vás zaujme 🙂

• Rád ponuknem aj svoje služby 😉

• 🙂 Pekný deň. Pozrite si náš profil. V prípade záujmu Vám ukážky zašleme na Váš e-mail

• posudte aj moje fotografie na profile alebo webstranke, som z bánoviec 🙂

• @suzi33  Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc. Váš termín mám zatiaľ voľný. Portfolio si mozete prezriet na www stranke.

• Dobry den! Skuste si pozriet nasu pracu. 😉

• ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
    Rád poskytnem bližšie informácie.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @suzi33  Termín máme ešte voľný ak máte záujem stačí pozrieť náš profil 🙂

• @satanka1   ahoj, aj ja som sa zaujimala o fotenie a video rod.Lendackych, mozes mi prosim poslat kolko Vam vypocitali cenu ? My budeme mat svadbu vo Vyhniach, takze kolko si uctuju aj za cestu ? Vopred dakujem

• Sponzor fóra
  • @suzi33  ahoj...skus si pozriet moje portfolio 😉

• @satanka1  ahoj mozem poprosiť aj ja o kontakt? dakujem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov