Hľadám foto + video na 7.9.2013 na svadbu v Žiari nad Hronom

Neviete o niekom, kto fotí a je voľný? Respektíve je tu nejaký fotograf a kameraman(nemusia byť spolu,aj osobite :) ), ktorý má 7. septembra 2013 ešte voľný, robí krásne živé fotky z ktorých dýcha romantika a vkus, je milý a má fotenie v oku-nie reči typu "postavte sa ako chcete a poďme preč" ]-( Svadba je v Žiari nad Hronom,takže je potrebné aby sa dostavil do ZH... Bola by som vďačná ak by sa tu niekto našiel,pretože som už zúfalá... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@suzi33 my mame presne to co hladas a este nieco naviac.prave v nedelu sme si ich zajednali.na milion percent odporucam manzelov Lendackych.Treba sa s nimi dohodnut na stretnuti,ukazu ti vela videi,nemaju to na nete kvoli kopirovaniu.Su velmi milí,veĺa sme sa narehotali. Ak chces poslem ti kontakt do IP.urcite nebudes lutovat,ale urcite odporúčam ist k nim,pretože musis vidiet čo dokažu a hlavne maju napady oni,ale zaujimaju ich aj tie tvoje.
Odpovedať
@satanka1 bola by som veľmi vďačná ak mi pošleš na nich kontakt do IP a možno aj nejaké info z Vášho stretnutia. Ďakujem :)
Odpovedať
no zatial mam tento termin volny, takze v akomkolvek pripade si mozte pozriet moju pracu :) cennik poslem mailom :)
Odpovedať
Profilova fotka
Náš salón spolupracuje s fotografom p.Almašim je zo Zvolena. Robí naozaj pekné reportážne fotky , jeho prácu si môžte pozrieť na jeho stránke, možno vás zaujme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád ponuknem aj svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Pekný deň. Pozrite si náš profil. V prípade záujmu Vám ukážky zašleme na Váš e-mail
Odpovedať
Profilova fotka
posudte aj moje fotografie na profile alebo webstranke, som z bánoviec :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@suzi33 Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc. Váš termín mám zatiaľ voľný. Portfolio si mozete prezriet na www stranke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den! Skuste si pozriet nasu pracu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
TOP Fotograf! Zarucujem sa: www.mojasvadba.sk/katalog/firma/marek...
Odpovedať
Profilova fotka
@suzi33 Termín máme ešte voľný ak máte záujem stačí pozrieť náš profil :)
Odpovedať
Profilova fotka
@satanka1 ahoj, aj ja som sa zaujimala o fotenie a video rod.Lendackych, mozes mi prosim poslat kolko Vam vypocitali cenu ? My budeme mat svadbu vo Vyhniach, takze kolko si uctuju aj za cestu ? Vopred dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@suzi33 ahoj...skus si pozriet moje portfolio ;-)
Odpovedať
@satanka1 ahoj mozem poprosiť aj ja o kontakt? dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?