Hľadám fotografa a kameramana na 10.6.2017 v Mikuláši

9. nov 201616

Ahojte ☺ viete nám prosím poradiť nejakého dobreho fotografa
a aj kameramana?
S ktorým máte dobre skusenosti?
Svadbu budeme mať pri Liptovskom Mikulasi
10.6.2017.Dakujeme

• Pekný deň,

Váš termín mám zatiaľ voľný 🙂

• Ahoj, kľudne pozri môj web. Ak by ťa fotografie oslovili, stačí napísať.

Prajme pekný večer 🙂

• Poslal som Vám ponuku na IP. 🙂 Prajem pekný večer. 🙂

• Sponzor fóra
  • Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• @lucka010  Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme rád doplním bližšie info 🙂

• Dobrý deň,
    sme tím ľudí a ponúkame Vám naše foto a video služby. 🙂
    Váš termín máme zatiaľ voľný.
    V prípade, že sme Vás oslovili veľmi rada Vám pošlem viac info o nás a našej práci.
    Ďakujem
    S pozdravom

• @lucka010  Pekny den prajem, Vas termin mam volny. V pripade zaujmu rad poskytnem viac info. S pozdravom

• @lucka010  ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak ma budete kontaktovať.

• Dobrý deň posielam ponuku do IP 🙂

• Dobry vecer,
    ak sa Vam bude pacit moje portfolio ozvite sa 🙂 Termin mam volny.

• Dobrý deň

Ponúkam Vám svoje služby svadobného fotografa

Ako fotograf sa snažím, aby fotografie pôsobili čo najviac prirodzene ale zároveň harmonicky s romantickým nábojom tohto veľkého dňa. Ak by Vás zaujala moja ponuka, neváhajte ma kontaktovať. Viac z mojej tvorby, ceny aj referencie na webstránke.

• Dobrý deň, veľmi rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moje portfólio. Najviac mám na facebooku. Keď budete mať akékoľvek otázky, kedykoľvek ma kontaktujte 🙂

• @lucka010  Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte.

Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCIÍ kameramana a tak isto aj fotografa.

S pozdravom video-štúdio MAVEX 😎

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Pekny den zelam, Vas termim mam volny, fotim po celom Slovensku za mimoriadne priaznive ceny 🙂 moj profil Vam je k dispozicii..

• Sponzor fóra
  • Dobrý večer , prezrite si aj môj profil 🙂 , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky

Ďakujem.

• Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem budeme vás radi sprevádzať vo váš veľký deň

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Lucia Bušfyová
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o kvalitnú umelecko - dokumentárnu reportáž vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej fotografii a videu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov