Hľadám fotografa a kameramana na 19.8.2017

13. okt 201618

🙂 Dobry den stale hladam vyborneho fotografa ktory vie fotit aj nefotogenickych na fotenie obradu a posvadobne foto. Hladam aj kameramana na kamerovanie obradu a svadobnu hostinu do jednej az druhej hodiny rana.
Dakujem za rady pripadne ponuky.

• Dobrý deň
    Dovolím ponúknuť naše služby
    V prípade záujmu o cennik alebo viac info nás neváhajte kontaktovať
    S pozdravom
    Mirka a Maťo

• @mvphotography  Dakujem pekne za reakciu rada si pozrem vasu pracu aj mam zaujem o cennik.

• Dobry den

vas termin mam volny moju pracu si mozete pozriet v profile a na webe. Vela klientov fotim aj nefotogenickych 🙂 fotim do 1 rana.

s pozdravom
    Miro

• Sponzor fóra
  • @miqocash  Tie fotky su velmi krasne ale aj tie nevesty su velmi krasne, s takymi nevestami je to urcite lahsie. 😃 😃

• @fadama  je to v oku fotografa ako vidi cloveka a kedy to vyzera naozaj najlepsie takze nemusite sa obavat z kazdeho dokazem urobit modelku 🙂

• @miqocash   🙂 🙂 🙂 🙂

Tak potom to je super.

• @fadama  Dobry den prajem, vas termin mam volny 😉 v pripade zaujmu staci napisat 😉

• @fotografovanieeu  Dobry den poprosim vas cennik vasich sluzieb. A odkial ste ?

• Dobrý deň, kludne prebehnite môj web, ak by sa Vám práca páčila. Stačí napísať.

S pozdravom Radovan Škohel

• @radovan2511  Dobry den dakujem za reakciu poprosim vas do IP-napisat vasu cenovu ponuku. A mozem vediet z kadial ste ?
    Dakujem

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• @simonross  Pekne fotky. Ja by som mala zaujem o fotenie obradu, posvadobne portrety napr: v parku.
    A musim vas upozornit nerada sa fotim som nefotogenicky typ.
    Kolko stoji vase fotografovanie ?
    Dakujem.

• @fadama  Dobrý deň. Poslal som Vám internú poštu 🙂

• Dobrý deň,
    veľmi rada Vám nafotím Vašu svadbu. Váš termín máme ešte voľný.
    V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. 🙂
    Ďakujem

• Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky 😃 sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava 😃

• Sponzor fóra
  • @nikoletka258  fotku su krasne ale ja som hrozne nefotogenicka ! Mozem poprosit cennik ?

• Dobrý deň, aj ja Vám rád ponúknem naše foto a video služby. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našej stránke.

• @slaktrafer  Dobry den uz mam fotografa dakujem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov