Hľadám fotografa a kameramana na 25.11.2017 v Nitre

21. feb 201715

Dobrý deň prajem.Hľadám fotografa a kameramana na svadobný deň 25.11.2017.Ak by ste boli aj ako tím o to lepšie.. Ak by ste mali volné termíny,tak prosím dajte vedieť a poprosila by som aj cenovú ponuku do správy,poprípade na mail: fernetkovaaa@gmail.com .Ďakujem 🙂

• Poslal som Vám ponuku na IP.🙂 Prajem pekný deň. 🙂

• Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám preposlal internou poštou.

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Sponzor fóra
  • @lejdytinka  

Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte.

Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCIÍ kameramana a tak isto aj fotografa.

S pozdravom video-štúdio MAVEX

• @videostudiomavex   Boli by ste ochotný pricestovať aj do okolia Nitri?

• @lejdytinka  Posielam Vám internú poštu 🙂

• @lejdytinka  pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe

• Pekný deň,

Váš termín mám zatiaľ voľný 🙂

• Termin mam volny pre Vas.

viac foto v profile.

• Dobrý deň,
    sme tím ľudí a ponúkame Vám naše foto a video služby. 🙂
    Váš termín máme zatiaľ voľný.
    V prípade, že sme Vás oslovili veľmi rada Vám pošlem viac info o nás a našej práci.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň nevesta

Ponúkam Vám svoje služby svadobného fotografa

Ako fotograf sa snažím aby fotografie pôsobili čo najviac prirodzene ale zároveň harmonicky s romantickým nábojom tohto veľkého dňa. Ak by Vás zaujala moja ponuka, neváhajte ma kontaktovať. viac z mojej tvorby, ceny aj referencie na mojej webstránke.

• Dobrý večer , prezrite si aj môj profil 🙂 , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky

Ďakujem.

• Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem budeme vás radi sprevádzať vo váš veľký deň

• Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy

• Dobrý deň,
    spravíme všetko preto,
    aby sme Vám pomohli uchovať si spomienky
    na Váš výnimočný svadobný deň.

Ponúkame spravodlivú cenu úplne pre každého.

Ďaľšie informácie v Internej pošte.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov