Hladám fotografa a kameramana na Záhorie na 27.9 2014

8. sep 201516

Nájde sa fotograf a kameraman na svadobné foto a video záhorie 27.09 2014

• ponukam FOTO sluzby 🙂

• @katushka12  Dobrý deň, veľmi rád zvečním Váš veľký deň, daný termín je voľný. Pozrite si moju prácu, ak Vás osloví prosím kontaktujte ma.

• Sponzor fóra
  • Sme sice z Vychodu no vieme ponuknut nase foto a video sluzby. Zohraty tim je vzdy zarukou spokojnosti.

• Ahoj 🙂 Tento termin, mame zatial volny. Ak sa ti bude pacit nasa tvorba radi budeme sucastou Vasho velkeho dna D. Sme s BA, takze na zahorie to mame kusok. S priatelskym pozdravom, Peto & Linda

• 🙂 Dobrý večer,
    Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň kameraman,fotograf,
    S pozdravom

• @woowproduction  Dobrý den ,páči sa mi vaša práca chcela by som sa spýtat na ceny foto a videa. dakujem .

• @katushka12  dakujem, osobne ma to tesi, skuste prosim napisat email alebo priamo zatelefonovat aby sme vedeli cim Vam vieme vyhoviet 🙂

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše foto a video služby. V prípade záujmu sa môžeme skontaktovať 🙂
    S pozdravom

• určite si pozrite aj mňa 🙂

• Nase sluzby su tu pre Vas!

• Dobrý den, nabídku máte ve zprávě...

• Dobrý deň,
    Termín mám zatial volný , budem rád ak si pozriete na mojom webe portfólio s cenníkom 🙂

• Dobrý deň, Rád by som Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.

• Pri fotografovaní mi ide o zachytenie nálady, emócií a jedinečných osobností páru. Viac na mojej web stránke alebo v profile.

• Sponzor fóra
  • Zdravim hladam photo and camera na svadbu v sastine dna 28.5.2016

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov