Hľadám fotografa + kameramana - 04.11.2017 v meste Kremnica, BB kraj

2. okt 2017130

Hľadám svadobného fotografa a kameramana na dátum 04.11. 2017 v meste Kremnica. Ponúknite aj s cenou, ďakujem 🙂

• @val90  dany termin mam volny, pozrite si aj moje svadobné fotografie, cennik na webe, viac info posielam spravou

• @val90  Skúste pozrieť môj web..

• Dobry den,

termin mam volny, viac foto na mojom webe, info v sprave.

• Sponzor fóra
  • @val90  ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa Vám budú páčiť, velmi rád budem súčastou vašeho dna.

• Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný, ďalšie informácie pošlem do správy 🙂

• @val90  Dobrý, termín voľný 🙂

• Budeme radi ak si pozriete našu tvorbu a naše portfolio ..... Termín zatiaľ aktualny .... VIDEO + FOTO /výhodne cenové balíčky/

• @val90  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju prezentáciu. Keď Vás moja tvorba zaujme, rád Vám odpoviem na otázky. Martin

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• @val90  Pekný deň prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom

• dobrý deň ak by ste mali záujem rada vám ponúkam aj naše služby

• @val90  Dobry den 😊 Váš termín mám zatiaľ voľný. Viac mojej práce nájdete na FB. Rada nafotím Váš svadobný deň

• Ďakujem krásne všetkým za ponuky. Fotografa sme vybrali 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov