Hľadám fotografa na 10.5.2014

5. mar 201426

Hladam dobreho fotografa na ´10.5.2014 pre fotenie svadby.....

• ponukam svoje sluzby.
    v pripade otazok piste na osobyn mail 🙂

• Dobry vecer! Nase sluzby su tu pre Vas!

• @veronicka54  Dobrý, Váš termím mám voľný a ponuku Vám posielam do IP. 😉

• Sponzor fóra
  • @veronicka54  pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• Dobry den, radi by sme Vam ponukli nase sluzby. Dopravu v rámci Slovenska máme zadarmo. V súčasnosti u nás prebieha aj akcia 2 fotografi za cenu jedného. 🙂 Pre viac info navstivte nasu stranku..

• Dakujem pekne uz som si vybrala 🙂

• Dobry den,
    dovolte, aby som Vam ponukol svoje sluzby. Moja firma je na trhu 15 rokov a mame bohaté skusenosti v oblasti svadobnej fotografie a svadobneho videa. Pozrite si, prosim, našu web stránku.
    Prajem Vam pekny den.
    Palo Kalivoda

• Dobrý deň, milá nevesta, dovoľte mi ponúknuť Vám svoje služby. Kompletnú ponuku svadobných balíkov i cenník nájdete na mojej web-stránke. Portrétne fotografovanie sa pohybuje v cene už od 150,-Eur. Zatiaľ pripájam aspoň malú ukážku mojej tvorby.

• DObry den.
    Nech sa paci pozrite si moje fotografie tu na profile alebo na mojej webstranke po pripade na facebooku.

S pozdravom Vas fotograf
    Peter Ilencik

• Jednoznacne Lubos Borik. Najdes ho na FB, aj na jeho stranke. Maximalna spokojnost, priatelsky a humorny pristup, prekrasne fotky!

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše foto a video služby 🙂
    V prípade Vášho záujmu Vám rada odpoviem na akékoľvek otázky.
    S pozdravom

• Ahoj, aj my mame termin zatial volny. Fotime dve, myslim, ze za vyborne ceny. Skus si pozriet nase prezentacie tu alebo na facebookovskych strankach.

• @veronicka54   Dobrý deň prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju prácu, ktorú nájdete v mojom profile, alebo viac a aj cenník na mojom webe. 🙂

• Sponzor fóra
  • Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady.
    Pozrite si naše fotogalérie na a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.

• Dobrý deň, veľmi rád zvečním Váš veľký deň, daný termín je voľný. Pozrite si moju prácu, ak Vás osloví prosím kontaktujte ma.

• @veronicka54  
    Záleží,že koľko ste ochotná zaplatiť.Poznám super fotografa,ale nie je najlacnejší,ale vždy sa dá dohodnúť.

• Rad vam ponuknem moje sluzby pozrite profil.

• Som vám plne k dispozíciíí 🙂

• dobry den, rad vam ponuknem moje sluzby - vyber z prac najdete u mna v profile, viac na osobnej stranke 🙂

• Dobrý deň ak ešte nie ste rozhodnutý , Rada vám ponúknem aj moje služby. Fotografovanie svadby nemá byť len povinná zbierka fotiek do albumu ale má to byť aj nevšedný zážitok a krásna spomienka . S pozdravom Nika-art

• Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady.
    Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.

• Som vám plne k dispozícií 🙂

• V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.

• @veronicka54 : Dobrý deň, spomínaný termín mám voľný.

• Ahoj @veronicka54  pozri si moje portfolio a ked sa ti zapaci, nevahaj ma kontaktovat a urcite sa dohodneme 😉

.

• @veronicka54   Dobry den, skuste u nas mame na tento termin este 2 fotografov a 3 kameramanov ak by bolo potrebne 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Profesionálny svadobný a detský fotograf pre celé Slovensko. Fotenie je u nás zábava, fotíme to aký ste a nie to ako chceme aby ste vyzerali.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov