Hľadám fotografa na 14.6.2014 z okresu Galanta

15. jan 201450

Hľadám dobrého fotografa so skvelými nápadmi a samozrejme efekt výsledných fotiek nech je iný ako bežné u bežných fotkách, nech sú zo svadobného dňa, príprav, všetkých ceremónií a zo svadobnej hostiny zachytené tie najlepšie momenty a radšej viac ako menej 🙂 samozrejme za rozumnú cenu.. kameramana máme!!!

• pozdravujem
    pozrite si moju tvorbu. v pripade otazok piste do mailu 🙂

• Zdravím Vás, veľmi rád pre Vás nafotím Vašu svadbu. Nápady mám a nie je problém fotografie ladiť do nejakého vintage vzhľadu či nejakého iného. Ide hlavne o postprodukciu. Používam kvalitnú techniku.
    Nie som priamo z Vášho kraja, ale nie je problém vycestovať kamkoľvek. Som zo Žiliny. Prosím pozrite si môj profil. Pokiaľ Vás moja ponuka zaujala môžete ma kontaktovať.

• @citrusita  Dobrý deň, zachytavanie najkrajších momentov zo svadby je moja parketa! 😃 V kombinácií so štylizovanými portrétmi Vám odovzdám všetky fotografie a vybraté - najlepšie upravené. Cenník aj fotky mám na webe.

• Sponzor fóra
  • termin mam zatial volny, v Galante fotievam, viac info na mojich strankach 😉

• Dobrý večer,
    veľmi rada Vám ponúknem naše foto (dcéra) a video (otec) služby. V prípade Vášho záujmu nemáme problém za Vami pricestovať. Ak by ste mali nejaké otázky rada Vám na ne odpoviem. Spolupracujeme taktiež s mnohými ľuďmi/firmami.
    Ďakujem
    S pozdravom

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2020!...

Kreatívny svadobný príbeh si zapamätáte!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov