Hľadám fotografa na 19.11.2016 na Orave

1. aug 2016160

Hľadám fotografa, máte nejaké tipy?

• Ponukam Vam moje sluzby. Nech sa paci prikladam jendu prezentacn fotokolaz a ukazku fotoknih, ktore mozu byt aj ako Vas svadobny vystup.
    V pripade otazok a informacii ma nevahajte kontaktovat. Pekny vecer.

Matuška

• Zdravím, tento termín mám voľný. Pokiaľ máte záujem, rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Jan Bruncak photography 😊pozri jeho stranku nas fotil a mozem odporucit nadherna robota a skvely pristup,profesional na urovni

• Sponzor fóra
  • @tyty64  Dobrý deň, tento termín ešte voľný 🙂 som z NO 😉

• Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby, termín máme zatiaľ voľný, sme zo Žiliny. Ak Vás naša práca osloví, veľmi rada Vám poskytnem bližšie info 🙂

• Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• Dobrý deň, môžete pozriež aj ku mne na web na fotky a cenník.

• Peký deň,

skúste pozrieť aj moje práce.
    Váš termín mám zatiaľ voľný.
     S cestovaním nieje problém. 🙂

• Ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.

• ak by ste mali záujem o pohodové fotenie a krásne spomienky sme vám k dispozícií 😃

• @tyty64  pozrite si aj moje svadobné fotografie, termín mam volny

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý deň, rád ám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu. Rád Vám odpoviem na otázky 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ahoj, viem Ti odporučiť jedného super fotografa - môžeš mi napísať do IP 🙂 ...a ozaj je pekné, že sa vydávaš na moje narodeniny 🙂

• Sponzor fóra
  • termín máme zatiaľ voľný , viac info na webe ... Ďakujem.. 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Termín mám voľný. Viac foto v profile.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetky podstatné okamihy, emócie, detaily a nech sa tak každá fotka stane Vašou večnou spomienkou.
    Lucia Bušfyová
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o kvalitnú umelecko - dokumentárnu reportáž vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej fotografii a videu.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov